lek. med. Jerzy Wilgus

Chirurg plastyczny

W EUROKLINICE OPERACJOWAŁAM TWARZ A DOKŁADNIEJ FACELIFTING. NA STAŁE MIESZKAM W NORWEGII WIĘC BARDZO WAŻNE DLA MNIE BYŁO ZATWIERDZENIA PODSTAWOWYCH RZECZYPOSPOLITEJ JAK USTALENIE TERMINU, JAKIE BADANIA WYKONAĆ, WSTĘPNA KONSULTACJA ITP MAILOWO. BARDZO PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO TAKIEGO PACJENTA JAK JA, WŁAŚCIWIE PRZYBYŁAM DO KLINIKI NA GOTOWO. SUPER LUDZIE I SUPER ZESPÓŁ, Z EFEKTU JESTEM BARDZO ZADOWOLONA, DOKTOR WILGUS TO ISTNY CUDOTWÓRCA!!! SZWY SA NIE WIDOCZNE, SZYBKO SIE WYGOILO. POZDRAWIAM SERDECZNIE I POLEPSZYC OCZYWIŚCIE KLINIKĘ I DOKTORA.

Witam, W Euroklinice operowal mnie Doktor Wilgus. Plastyka brzucha wraz z liposukcja. Polecam, jestem niesamowicie zadowolony. Pozdrawiam Patryk

Witam serdecznie, we wrześniu przeszłam korektę powiek górnych, jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim tego specjaliste!

Witam serdecznie, 3 raz musze dodawać tu opinie bo ciągle mi ten wasz mail nie działa drogi rankinglekarzy.pl!!!!1 a teraz opinia: u Doktora robiłam nosek(nie bolalo) w czerwcu a tydzień temu synowa biust powiększla. Co do synowej to nie napisze no bo wiadomo tydzień bo to jeszcze tak cudów nie ma, ale ona sama twierdzi ze jest spoko. Ja z nosa tez jestem zadowolona, cena nawet przystępna bo na konsultacjach byłam u kilku i cenniki podobne, różnice nie wielkie. No nie ważne. Opieka super. Bardzo fajne pielęgniarki trafiły się zarówno mi jak i synowej. Panie z recepcji bardzo miłe, kontskt telefoniczny wiadomo , że w godzinach pracy ale na maila to i wieczorem tego samego dnia odp była. Fajnie, że tak się dba o pacjenta, nie to co ten nasz nfz. bo to ważne, no wiadomo każdy ma jakieś obawy to pyta. Generalnie sama jeszcze wrócę na jakiś lifting , ale mam nadzieje ze druga synowa nie bedxie nic chciała bo pójdę z torbami. Sle gorące pozdrowienia dla was eurokliniko i dla doktora!

Witam. Ja robiłam w maju piersi. Efekt jest oszałamiający. Co prawda na początku bolało i nie wiem dlaczego nikt o tym nie pisze bo to wcale nie jest takie różowe i kolorowe. Ale warto. Doktor super człowiek, tak jak moje poprzedniczki w komentarzach zachwalam również zespół. Pozdrawiam i polecam, Sara z Krakowa.

A wiec może ja zacznę od początku. Pierwszy raz byłam na konsultacji 2 temu i Doktor mnie nie przekonał kompletnie. Chodziło o dosyć skomplikowana korektę nosa. Dodam też, że inni lekarze tez mnie nie przekonali, wiec teraz myślę że to kwestia nastawienia. 3 miesiace temu zdecydowałam sie, po namowie męża, którego znowu kuzynka robiła u Doktora liposukcję i powieki. Poszłam, zrobiłam i uważam że to byla Najlepsza decyzja mojego życia. Super zespół, naprawdę tak miły, czułam się jak w domu niczego mi nie brakowało, chętnie każdy mi pomagał, doktor tez stanął na wysokości zadania. Mam nadzieje, ze to przekona wszystkich wahających się. warto zaufać lekarzowi z doświadczeniem

dobry wieczór, wykonałam u Pana Doktora kilka zabiegów, można powiedzieć, że jestem stała klientka :) za każdym razem jestem zadowolona i milo wspominam wizyty w Euroklinice. Polecam to miejsce każdej kobiecie ceniącej sobie profesjonalizm. Asia Zamojska.

Niesamowity fachman w swojej dziedzinie. Wykonałam zabieg korekty nosa, bardzo się ciesze, że zdecydowałam się na to u doktora Wilgusa. Polecam wszystkim

7 miesięcy temu poprawiałam biust u dr Wilgusa, jestem bardzo zadowolona, nie spodziwałam się, że tak dobrze może wyglądać mój biust. miałam miseczke A a doktor tak dopasował mi implanty, że teraz mam piękne i okrągłe C. Wygląda bardzo naturalnie (taki efekt chciałam uzyskać). Jestem osobą, która ma bardzo niski próg bólowy więc w nocy po operacji bolało, bałam się tego, że mi ktoś powie "cierp ciało jak sie chciało" nic bardziej mylnego - całą noc do dyspozycji była wyspecjalizowana opieka, która dosłownie we wszystkim była mi gotowa pomóc - bardzo miło się zaskoczyłam, więc namówiłam męża aby w Euroklinice poprawił sobie odstające ucho - było to 5 tygodni temu, efekt super, a blizna praktycznie nie widoczna i tak samo jak w moim przypadku - mąż był pod świetną, przemiłą i najważniejsze profesjonalną opieką, polecam bardzo gorąco dr Wilgusa i jego klinike!

Witam, niestety nie polecam dr Jerzego Wilgusa jeżeli chodzi o usuwanie blizn. Zabieg był drogi, ponieważ kosztował 3 tysiące. Natomiast blizna "była" niewielka. Zabieg odbył się poprawnie, aczkolwiek ostateczny efekt nie był satysfakcjonujący. Blizna jest bardziej widoczna niż przed zabiegiem! Mimo iż zostałam zapewniona, że będzie nie widoczna. Lekarz przyznał, że należy powtórzyć zabieg, aczkolwiek już nie dał gwarancji udanego zabiegu, w związku z tym nie zdecydowałam się na ponowny zabieg. Po za tym słyszałam już wiele negatywnych opinii o operacji uszu wykonywanych przez dr Wilgusa. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM