lekarz Joanna Karczewska

2,9
2,9

Polecam. Pani doktor Karczewska - fachowe usunięcie zaćmy, najpierw jedno oko później drugie. Pełen sukces, miła obsługa. Jestem bardzo zadowolony

Polecam.

Pani Doktor bardzo nieuprzejma. Operacja zaćmy nieudana. Jak się na czymś nie zna to nie należy tego wykonywać. Lekarz ma pomagać a nie szkodzić pacjentom. Brak słów. Zdecydowanie odradzam.

Tragedia, unikajcie tej Pani doktor. Odstawiła fuszerkę mojemu dziecku za 160 zł i tyle. Bardzo żałuję że zgłosiliśmy się do niej a do tego za pieniądze skazałam dziecko na cierpienie. Przetykaliśmy kanalik łzowy naszego synka i nie powiodło się, Pani doktor wlała troszkę soli fizjologicznej do kanalika i tyle. Stwierdziła na koniec że nie jest pewna czy się powiodło i odprawiła nas z kwitkiem nie wyjaśniając nic jak opiekować się dzieckiem. Mruk i tyle. Jednym słowem tragedia. Do tego gabinet nie przystosowany do przyjmowania niemowląt, nie ma gdzie ubrać ani nakarmić dziecko, poczekalnia pełna ludzi więc nawet nie ma gdzie usiąść z niemowlakiem. Pani doktor spóźniona godzinę. Nie polecam, bardzo żałuję że od razu nie zdecydowaliśmy się na wizytę z naszym synkiem w innym gabinecie specjalistycznym. Zostaliśmy potraktowani bardzo przedmiotowo, szkoda tylko, że takie "przyjemności" zafundowaliśmy sobie i naszemu dziecku za własne pieniądze, oczywiście nie dostaliśmy paragonu za wykonany zabieg.

Pani dr jest OK, ale w tym miejscu muszę wystawić bardzo złą opinię pani na recepcji przy dr Karczewskiej, jest to ta pani w średnim wieku, bardzo nie uprzejma i traktująca ludzi, którzy płacą za wizytę, w stylu wczesnej komuny

Najlepsza lekarka z jaka mialam w zyciu do czynienia!... a mialam naprawde duzo z roznymi specjalistami. Lekarka bardzo zyczliwa, serdecznia, dokladna, podchodzaca do kazdego z wielka cierpliwoscia. Dokladnie badajaca i zawsze starajaca sie pomoc. Naprawde goraco polecam! Kobieta - Aniol :)

bardzo uprzejma i konkretna. polecam i pozdrawiam :D

bardzo uprzejma i konkretna. polecam i pozdrawiam :D

ogólnie spoko, ale mało uprzejma, trochę małomówna i wogle czegos była zamało

ogólnie spoko, ale mało uprzejma, trochę małomówna i wogle czegos była zamało

Mam 15 lat lekarka ta powiedziała ze wymyśliłam sobie to że źle widzę co jest nie prawdą