lekarz Joanna Kordusiak

Psychiatra

zdecydowanie polecam, bardzo dobry lekarz, miły, budzący zaufanie i pozwalający się wygadać. Wspólnie szukamy źródła problemu i w ani jednym momencie nie daje odczuć, że człowiek jest jakiś gorszy. Zawsze po wizycie u dr Kordusiak o wiele lepiej się czułam

gdy jedna pani mi nie pomogla mama zglosila mnie do pani kordusiak.ta pani przynajmniej mnie wysluchala,porozmawiala,wspolczula nie jak poprzednia.wizyty mi pomagaja.naprawde nie zaluje.poza tym jest bardzo sympatyczna i godna zaufania

Pani doktor jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Jest bardzo miła. Porozmawia, posłucha i poradzi. Polecam Panią dr każdemu kto potrzebuje pomocy. Myślałam, że nie znajdę tak dobrego specjalisty a tu proszę :-). Wielki szacunek. W tak młodym wieku mieć takie doświadczenie. Kika

Kika

Pani Doktor bardzo mi pomogła w mojej chorobie psychicznej.Od pierwszej wizyty czułam się już lepiej .Adres dostałam od znajomych ,którzy też są bardzo zadowoleni.Polacam z całego serca .Jest miło i czuje się swobodnie .

Powiem szczerze ze ta Pani podchodzi fachowo do problemu i bardzo mi pomogla jest bardzo miła i poświęca odpowiednią ilość czau pacjentowi jak narazie leczenie idzie w dobra strone leki ktore biore pomagaja i zaczynam zapominac o moich dolegliwosciach a wczesniej nie radziłem sobie z tym bardzo polecam ta lekarke

Współpracujemy od niedawna, ale udało nam się już osiągnąć kilka sukcesów w leczeniu. To bardzo konkretny lekarz, polecam! M.

Dostałem sie do gabinetu po wczesniejszym poleceniu przez znajomych, ktorzy mieli kontakt z Pania Doktor, jestem bardzo zadowolony z leczenia.To pierwszy psychiatra ,ktory mi pomógł

Gdyby nie pani doktor mnie by już by niebyło

Gdyby nie pani doktor mnie by już by niebyło

pani doktor nie ma czasu nawet spojrzec na pacjenta, nie pamieta wszesniejszych rozmow, czuje sie jak powietrze po takiej wizycie

Leczy nie tylko własciwie przepisanymi lekami, lecz także wspaniałą terapię

Leczy nie tylko własciwie przepisanymi lekami, lecz także wspaniałą terapię