lekarz Joanna Krupa-Olchawa

Neurolog

Umówiłam się do Pani Joanny w placówce JKMed. Potrzebowałam terapi psychiatryczynej a najbardziej pomocy z problemami nerwicy. Po wysłuchaniu mnie i zbadaniu funkcji manualnych dostałam tylko receptę na leki. Diagnozę otrzymalam dopiero gdy sama zapytalam co mi jest. Nie otrzymalam żadnej porady jak sobie radzić z moimi problemami. Żadnego dobrego słowa ani propozycji kolejnego spotkania. Po prostu totalna zlewka. Jestem bardzo zawiedziona!

Nie spotkałam jeszcze tak wspaniałego lekarza, jakim jest Pani doktor. Na pierwszej wizycie zaproponowała mi leczenie, wytłumaczyła wszystko odnośnie mojej choroby. Jestem jej niezmiernie wdzięczna. To jest lekarz z powołania. Z czystym sumieniem mogę go polecić innym

Bardzo dobry lekarz. Po wieloletnim leczeniu (nic nie robieniu)u innych lekarzy trafiłem do pani doktor. Już na pierwszej wizycie zaproponowała konkretne leczenie. Jestem jej bardzo wdzięczny.

Bardzo dobry lekarz. Po wieloletnim leczeniu

Dzięki Pani Doktor od roku się leczę. Zawsze ma dla mnie czas i nie ma problemu z ustaleniem terminu kolejnej wizyty. Zawsze pyta nie tylko o dolegliwości fizyczne, ale też samopoczucie psychiczne. Zdecydowanie jest to lekarz z powołania:-)

Tacy ludzie i tacy fachowcy to dziś rzadkość. Zwłaszcza, gdy idzie to w parze. Myślę, że kiedyś zostanie świętą :) U nas w każdym razie "nominację" będzie miała zapewnioną- oby jak najpóźniejszej. Dzięki

brawo to lekarz z powołania takich nało

brawo to lekarz z powołania takich nało

cudowna Pani Doktor,życzliwa,serdeczna ,nigdy nie odmawia pomocy.Dziękuję.Wdzięczny pacjent.

pani doktor jest zawsze bardzo grzeczna i uprzejma .Tylko zawsze bardzo jest zabiegana i zapracowana przez co roztargniona nie pamieta histori choroby choc chodze do niej 4 lata zawsze musze od nowa odpowiadac wsztstko od nowa,ale nie zamienila bym pani doktor

Jestem bardzo zadowolony,miałem malformację naczyniową mózgu i operowano mnie w Londynie.Po powrocie do kraju przejęła mnie dr Olchawa i w dalszym leczeniu nie mam żadnych problemów

Tą drogą najserdeczniej dziękuje Pani Doktor za troskliwą, fachową i serdeczną opiekę, za szybką i szeroką diagnostykę, za życzliwość oraz za świetny personel na oddziale neurologicznym w Szpitalu w Kościerzynie. Pacjentka - l.58 s.Mirosława Stolarska Proszę przyjąć moc życzeń na nadchodzące święta Bożego Narodzenia - niech sam Jezus wynagrodzi wszelki trud i błogosławi każdej posłudze chorym Szczęść Boże