dr n. med. Joanna Magdziarz-Orlitz

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Bardzo profesjonalna w tym co robi. Serdeczne podejście do pacjenta. Widać, że to doktor z powołania. Jestem jej wieloletnią pacjentką początkowo w zakresie dermatologii a teraz medycyny estetycznej. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona z wyniku zabiegu. POLECAM!!!

Trafiłam z nasiloną alergią, nie potrafiłam od wielu miesięcy funkcjonować. Dostałam do zrobienia komplet badań i leki, powoli skóra poprawiała się. Obecnie stosuję tylko nawilżanie i natłuszczanie, w zapomnienie poszły sterydy. W trakcie wizyt, czasowo różnych, ale zawsze tyle ile potrzeba, wszystko wyjaśnione. Nie zmienię lekarza na żadnego innego i zdecydowanie polecam

Bardzo dobry dermatolog miałam wiele lat problemy z trądzikiem a Pani dr pomogła mi się z nim uporać polecam wszystkim mojm znajomym i tez korzystają z Pani dr usułg

Lekarka kompetentna. Doradziła zabiegi poprawiające stan skóry( przedstawiła rózne mozliwości- co rzadko sie zdaża. Robiłam też: botox i powiększałam usta- są śliczne, a ja jestem zachwycona.Naprawdę polecam.

Rozmowa i wyjaśnienie problemu i leczenia całkiem mnie zadowoliło- miło, przyjaźnie, zrozumiale. Leczenie skuteczne. Poświęcany czas wystarczający, zresztą doktor pyta czy wszystko jasne, zrozumiałe. Jestem w pełni usatysfakcjonowana. Polecam.

Pani doktor była uśmiechnięta i miła, aczkolwiek brakowało mi więcej rozmowy na temat problemu. Zaoferowała kilka zestawów leków tzn zapisała do wyboru tańsze substytuty. Ogólne wrażenie pozytywne.

Myślę, że warto polecic tę lekarke. Jedyna rzecz, której brakuje mi u większości czestochowskich lekarzy różnych specjalizacji to dokładne poinformowanie pacjenta o róznych opcjach leczenia i zaangażowanie go w podjecie decyzji. Mnie nie satysfakcjonuje po prostu recepta-chce wiedziec dlaczego cos biore i jak to ma działac.

Godny polecenia lekarz, spokojnie wytłumaczyła w czym problem i włączyła odpowiednie leczenie. Najważniejsze, że jego efekty są fantastyczne. Gorąco polecam.

Doktor Magdziarz-Orlitz zostala mi polecona przez kolezanke. Moj tradzik juz po dwoch tygodniach sie poprawil. Obecnie juz go nie ma. Zostaly tylko przebarwienia i troche blizn ktore teraz tez sa leczone. Jestem bardzo zadowolona z efektow. Polecam na 110%.