lekarz Joanna Pokrzywnicka

Endokrynolog

Kompetentna i konkretna.Nie bagatelizuje problemu i nie lekceważy pacjenta.Zawdzięczam Jej wlaściwie postawienie diagnozy i rzeczowe podejście do sprawy.W szpitalu kulturalna,do wszystkich odnosi się we właściwy sposób.Według mnie lekarz z powołania.Uważam,że mam szczęście ,iż trafilam do Niej.

Pani Doktor jest bardzo kompetentna w swojej dziedzinie. Poświęca uwagę pacjentowi, tłumaczy przyczyny choroby oraz metody leczenia. Przez 2 lata inna lekarka doprowadziła mnie do choroby z której Pani doktor Pokrzywnicka w ciągu 3 miesięcy "postawiła mnie na nogi". Lekarz na 6.

Nie bardzo wiem co napisać, ale byłem pod wrażeniem.

Nie bardzo wiem co napisać, ale byłem pod wrażeniem.

Po 10 latach leczenia niepłodności u innych specjalistów, po 2 wizytach u doktor zaszłam w ciążę i szczęśliwie urodziłam. Pani doktor uważa pacjenta za partnera, tłumaczy wszystko, jest sympatyczna.

Pani doktor jest bardzo rzetelna, dokladna. Wywiad trwal dosc dlugo, zdecydowana roznica od innych endokrynologow z ktorymi mialam stycznosc, a ktorzy robili czasowke i chyba pacjentem nie byli zainteresowani zbytnio!FAchowosc, empatia,Pani doktor na pewno wzbudza zaufanie nie tylko swoja osoba ale wiedza i zaangazowaniem.