lekarz Joanna Pokrzywnicka

Endokrynolog

Po 10 latach leczenia niepłodności u innych specjalistów, po 2 wizytach u doktor zaszłam w ciążę i szczęśliwie urodziłam. Pani doktor uważa pacjenta za partnera, tłumaczy wszystko, jest sympatyczna.

Pani doktor jest bardzo rzetelna, dokladna. Wywiad trwal dosc dlugo, zdecydowana roznica od innych endokrynologow z ktorymi mialam stycznosc, a ktorzy robili czasowke i chyba pacjentem nie byli zainteresowani zbytnio!FAchowosc, empatia,Pani doktor na pewno wzbudza zaufanie nie tylko swoja osoba ale wiedza i zaangazowaniem.

Nie bardzo wiem co napisać, ale byłem pod wrażeniem.

Nie bardzo wiem co napisać, ale byłem pod wrażeniem.

bardzo mało dowiedz. się o chorobie. zadając pytania brak odpowiedzi po prostu tak musi byc i tyle

błędna diagnoza i brak znajomości zagadnienia, chęć eksperymentowania kosztem pacjenta, dyletanctwo