dr n. med. Joanna Słonina

Radiolog

Dr nauk medycznych. Adiunkt w Klinice i Katedrze Radiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Dr Słonina jest ekspertem w dziedzinie badań piersi i tarczycy. Prowadzi liczne szkolenia dla lekarzy z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej piersi i tarczycy.

Bardzo dobry lekarz diagnosta. Dr Joanna Słonina z CDM Medix we Wrocławiu jest dokładna, spokojna, cierpliwa i opanowana. Kompetentna, fachowa z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Aż miło przychodzić do Niej na usg :) POLECAM :)

Dobry lekarz , wspaniały człowiek . Pani dr jest rzetelna , pomocna i miła . POLECAM wszystkim którzy szukają prawdziwego specjalisty ..........

Jak najbardziej OK. Nic dodać, nic ująć. Pani doktor Joanna Słonina to bardzo dobry specjalista. Bardzo dokładny i profesjonalny sprzęt medyczny. Z czystym sumieniem polecam.

OD LAT CHODZĘ DO DOKTOR J. SŁONINY I MOGĘ STWIERDZIĆ ZDECYDOWANIE ŻE BADANIE ZAWSZE JEST DOKŁADNE A TO CO DOKTOR MÓWI ZAWSZE SIĘ POTWIERDZA. JA POLECAM.

Całkowicie się zgadzam ze wszystkimi pozytywnymi opiniami. Polecam Panią doktor jako świetnego specjalistę radiologa. Trafilam do niej zupełnie przez przypadek i juz nigdy nigdzie indziej nie pójdę.

Wspinały lekarz, świetny diagnosta, pełna argumentacja, życzliwy stosunek do pacjenta. Pani doktor Joannie zawdzięczam WIELE. Miła ujmująca, kontaktowa. Polecam wszystkim pacjentkom.

Najlepszy diagnosta do jakiego kiedykolwiek trafiłam. Bardzo dokładna. Gdy ktoś z mojej rodziny lub przyjaciół potrzebuje wizyty u radiologa polecam dr Joannę.

Życzliwa, i co najważniejsze kompetentna osoba jakich tak naprawdę mało! Jestem jej ogromnie wdzięczna za opiekę.

Byłem u tej Pani na badaniach. Dokładniej miałem wykonywane badanie kontrastowe. No cóż nie jest to miłe badanie ale dzięki Pani doktor nie było aż tak źle. Co do samego gabinetu to dobrze się w nim czułem a wpływało na to nowoczesne wyposażenie no i sama osoba Pani doktor. Sam gabinet łatwo znaleźć i to jest duży plus.

Bardzo rzeczowa i kompetentna Pani Doktor. Wizyta i USG w 100% spełniły oczekiwanie. Pani Doktor jest bardzo miła i ludzka. Bardzo polecam. Pozdrawiam MEDIX - wdzięczna pacjentka Kasia