Jestem certyfikowanym terapeutą metody Vojty z 15 letnim doświadczeniem i praktyką. Posiadam także kwalifikacje z zakresu refleksoterapii metodą Sorensen.
Świadczę ...

Świadczę te usługi dla małych i dorosłych pacjentów. Lubię swoją pracę ponieważ jest efektywna i przynosi wymierne korzyści moim pacjentom. Terapię dopasowuję indywidualnie w zależności od potrzeb pacjenta. Pomaga to na optymalny powrót do fizjologicznych, dobrych wzorców postawy a także doprowadza do odzyskania lepszego samopoczucia i zdrowia. Skutecznie pomagam :
-w leczeniu zaburzeń neurorozwojowych,
- w leczeniu wad postawy wrodzonych i nabytych,
-w leczeniu bólu kręgosłupa, mięśni, stawów,
-w leczeniu alergii .

Z całego serca gorąco polecam:) Dzięki p. Joasi mój syn miał możliwość prawidłowego rozwoju. Osoba bardzo kompetentna, otwarta, wyjaśniająca fachowo każdy etap rozwoju i rehabilitacji, posiada doskonałe podejście do dzieci. Dzięki niej wiem, że metoda Vojty działa w 100%! I to nie tylko w przypadku małych dzieci, ale i dorosłych. Szkoda, że tak niewiele się o niej mówi i pisze. Dodatkowo refleksologia stosowana przez nią w przypadku chorób np. zapalenia oskrzeli pozwoliła nam wyeliminować stosowanie antybiotyków. Chętnie dzieli się posiadaną szeroką wiedzą, obserwuje pacjenta, interesuje się efektami swojej pracy. Jest osobą oddaną swojej pracy. Każda wizyta wnosiła wiele dobrej energii:)

Metoda, którą rehabilituje dr Zaworniak jest skuteczna, Pani dr w kontakcie jest otwarta, szczerze rozmawia o problemach. Wzbudza zaufanie dzieci i rodziców.

Gorąco polecam. Pani Asia ćwiczy z moimi dzieciaczkami metoda Vojty i jestem bardzo zadowolona z efektów;) Na początku dowiadując się o potrzebie rehabilitacji moich dzieci czułam duży niepokój związany z tą metodą. Teraz wiem ze to nic strasznego, dzieci to nie boli a efekty są zachwycające, Pani Asia jest bardzo dokładna. Przekazuję także dużo informacji, które zwracają uwagę na rzeczy z których czasami nie zdajemy sobie sprawy. Moja córka miała duża asymetrie ćwiczymy prawie 3 mc a poprawa jest niesamowita. Oliwka wygląda dużo lepiej niż na początku a co za ...

Gorąco polecam.
Na początku dowiadując się o potrzebie rehabilitacji moich dzieci czułam duży niepokój związany z tą metodą. Teraz wiem ze to nic strasznego, dzieci to nie boli a efekty są zachwycające, Pani Asia jest bardzo dokładna. Przekazuję także dużo informacji, które zwracają uwagę na rzeczy z których czasami nie zdajemy sobie sprawy. Moja córka miała duża asymetrie ćwiczymy prawie 3 mc a poprawa jest niesamowita. Oliwka wygląda dużo lepiej niż na początku a co za tym idzie również dużo lepiej i szybciej się rozwija. Dodatkowo Oliwka miała niewielkiego zeza który dzięki ćwiczenia jest już prawie całkowicie niewidoczny. Tak że jak widać warto. Syn miał niewielką asymetrie ale u niego jest troszkę inny problem a również widać duże postępy. Pani Asia moim zdaniem jest świetna rehabilitantka, interesuje się pacjentem.
Bardzo polecam. ;-)

Pani Asia to świetna rehabilitantka , sympatyczna, zna się na swoim fachu jak mało kto. Synek miał asymetrie jak się urodził dzięki ćw. Vojty i Pani Asi synek super się rozwija. POLECAM ŚWIETNA REHABILITANTKA !!!

Wystawiona przeze mnie opinia pani mgr. Joannie Zawodniak jest całkowicie prawdziwa i szczera. Pani Joanna podjęła się u mnie leczenia metodą refleksoterapii przewlekłego zapalania zatok. Efekt był już po kilku masażach. Warto nadmienić, że moje zapalenie zatok oprócz uporczywego kataru, było ściśle związane z utratą smaku i węchu, po masażach stopniowo wszystko wracało do normy, i właśnie to najbardziej mnie cieszyło bo utrata węchu i smaku to smutne doznanie. Cieszę się, że metodą refleksoterapii pani Joanna rozwiązała mój problem, gdyż dzięki temu nie musiałam się truć antybiotykami,na które, w przeciwnym razie, musiałabym się zdecydować. Oprócz tak dobroczynnych efektów owej terapii, sam masaż twarzy, bo o takim mówię, sprawił mi ogromną przyjemność, ponieważ pani mgr. Joanna wykonuje go bardzo delikatnie i sumiennie dlatego z pełnym przekonaniem polecam nie tylko do leczenia metodę refleksoterapii, która okazuje się bardzo dobrą alternatywą dla konwencjonalnego leczenia, ale i panią Joannę, która jest profesjonalistką w tej dziedzinie. Wdzięczna pacjętka Jolanta Mikołajczyk

Polecam dla dzieci metode vojty naprawde daje szybkie efekty . Szkoda ze ta wlasnie metoda jest tak malo dostepna.

Z prawdziwą przyjemnością polecam p.Joannę Zawodniak.Jest super sympatyczna i bardzo kompetentna,jest poprostu świetnym fizjoterapeutą.Do każdej osoby podchodzi indywidualnie,dobiera odpowiednie ćwiczenia,zgodnie zaleceniami lekarza-ćwiczymy Metodą Vojty.Moja corka ma RKiW(rozszczep kręgoslupa i wodogłowie),ma asymetrie ułożeniow,ktora pod wpływem ćwiczenia zmniejsza się-jest naprawdę b.duża poprawa.Dodatkowo p.Joasia udziela różnych praktycznych porad np.jak wstawać,siadać czy spać.Czas który spędzamy z p.Asią mija bardzo przyjemny.Naprawdę POLECAM

Miła, rzeczowa, godna polecenia. Chodzę do Pani Joanny już jakiś czas i widać efekty a to mówi samo za siebie.

Wizyty państwowe ok, o ile wspierane dodatkowymi prywatnymi. Rezygnacja z dodatkowych wizyt prywatnych równoznaczna z niezbyt przyjemną atmosferą w placówce refundowanej przez NFZ, wręcz zmniejszenie ilości zajęć. Nie polecam

Wizyty państwowe ok, o ile wspierane dodatkowymi prywatnymi.

To efektywna i konkretna rehabilitantka,polecam.

To efektywna i konkretna rehabilitantka,polecam.