lekarz Jolanta Frieman-Danninger

Ginekolog

Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Uprzejma, rzetelna, bardzo dobrze wszystko tłumaczy człowiek w ogóle nie czuje się skrępowany. I co najważniejsze bierze pieniądze za trafną diagnozę i leczenie.

Potwierdzam, że pani doktor jest sympatyczna i odnosi się do pacjentki z szacunkiem. Niestety w mojej opinii umawia zbyt wiele osób na raz, przez co czas oczekiwana przed gabinetem jest spory i nigdy nie wiadomo, ile trzeba go sobie zarezerwować na wizyte (prywatnie). Będąc w gabinecie trzeba zaakceptować fakt, że pani doktor dzieli swoją uwagę między pacjentką, odbieraniem telefonu i obsługą bez przerwy dzwoniącego domofonu... Raz udałam się do niej po receptę i zaznaczyłam, ze nie potrzebuję badania (miałam je robione 6 miesięcy wcześniej i akurat w dniu wizyty dostałam ...

Raz udałam się do niej po receptę i zaznaczyłam, ze nie potrzebuję badania (miałam je robione 6 miesięcy wcześniej i akurat w dniu wizyty dostałam okresu). Za 3 minuty "pracy" (z czego połowę czasu zajęło telefoniczne umawianie innej pacjentki) zapłaciłam pełną kwotę, gdyż pani doktor stwierdziła, że jak przyjde do niej następnym razem, przebada mnie za darmo...

Wspaniały lekarz,wspaniała kobieta oby takich ludzi było jak najwięcej..perfekcyjna profesjonalistka😊 lekarz z powołania

Byłam u Pani ginekolog w ostatni piątek. Była to moja pierwsza wizyta. Bałam się jak nigdy. Miałam już zrezygnować. Okazało się, że te wszystkie moje obawy są bezpodstawne. Pani doktor okazała się bardzo miła i delikatna. Wszystko dokładanie mi wytłumaczyła - jakie badania wykona, dlaczego i jak będą one wyglądały. Rozmowa przebiegała swobodnie, mimo że jestem nieśmiała i myślałam, że będzie ciężko rozmawiać mi na "te" tematy. Polecam gorąco, bo naprawdę warto.

Bylam juz u roznych ginekologow, ale zaden nie spelnial w 100% moich oczekiwan. Po przeczytaniu w internecie pozytywnych opinii o pani Danninger postanowilam sie do niej wybrac i nie zaluje. W koncu znalazlam idealnego ginekologa :) Bardzo polecam pania doktor. Kompetenta, cierpliwa, wszystko dokladnie tlumaczy. Wizyta przebiega w milej atmosferze, bez stresu. Badanie zupelnie bezbolesne. Po badaniu pani doktor wszystko dokladnie objasnia, bez pospiechu. Koszt wizyty 120 zl + 30 zl za cytologie, wiec uwazam, ze cena jest przystepna.

Pani doktor jest fantastyczna !!! do innego nie pojde :) a do tego za komplet badan tylko 150 zl gdzie niektorzy torunscy lekarze zycza sobie 250 zl ... super podejscie o nic nie musialam pytac sama wszystko mi wytlumaczyla i odpowiedziala na kazde pytanie ,moze faktycznie wyglad pani doktor moze nie jednego zaszokowac ale mnie nie przeszkadzalo to poniewaz jest nieslychanie mila uprzejma osoba bardzo dyskretna i delikatna :)polecam! Lekarz z powolania:)oby takich wiecej!

:)polecam! Lekarz z powolania:)oby takich wiecej!

raz bylam u pastwowej ginekologa z nfz u kobiety to byla najgorsza ginekogol na jaka trafilam miala zaprzeproszeniem mnie w dupie,wtedy postanowilam ze nigdy juz do zadnego ginekologa nie pojde.Lecz gdy mialam bardzo powazne dolegliwosci musialam isc do ginekologa i trafilam na dr danninger ja ja poprostu uwielbiam zlamala moje steeotypy ze baby sa brutalniejsze od mezczyzn to nei prawda dr danninger jest delikatna cierpliwa, rzetelna, pomocna, martwi sie kazda pacjentka i troszczy sie , potrafi dobre leki dopisac do danych dolegliwosci, jest cudowna:) przy niej nie da sie krepowac:) bardzo ja polecam i nawet jak krucho z kasa nie pujde do innego ginekologa tylko do nie bo jest zaufana osoba:)

Pani Doktor jest boska!byłam u niej pierwszy raz i od razu wzbudziła moje zaufanie oraz sympatę. Bardzo ciepła, rzeczowa, cierpliwa lekarka. Polecam każdemu ją z czystym sumieniem. Fachowo, rzeczowo i sumiennie wyjaśniłą wszelkie wątpliwości odnośnie mojego stanu zdrowia. Poświęciła mi bardzo dużo czasu i uwagi. Planuję zajść w ciążę i Pani doktor skierowała mnie na badania, powiedziała co powinnam teraz robić i jak się przygotować do niej. POLECAM

Od kilku lat chodzę do pani dr na wizyty kontrolne i nie tylko. Teraz prowadzi moją ciążę. Jest nie tylko sympatyczną osobą, ale przede wszystkim profesjonalną specjalistką. Pani dr Danninger nigdy się nie spieszy - poświęca pacjentce sporo czasu by dokładnie ją przebadać, cierpliwie wszystko objaśnić i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania. W sytuacji "nie cierpiącej zwłoki" - znajdzie czas, by od razu zająć się problemem. Bardzo dobry lekarz- polecam wszystkim!

Byłam pacjentką pani dr Danninger do czasu, kiedy okazało się że mam puste jajo płodowe. Będąc na usg u dr Danninger nie zauważyła, że ciąża rozwija się nie prawidołowo, stwierdziła, że ciąża musi być wcześniejsza ( nawet gdyby była wcześniejsza to na ostatnim usg byłam w 6tc i powinien być już zarodek) Nie zauważyła nic, kazała mi brać leki na podtrzymanie w wyniku czego zemdlałam, pogotowie zabrało mnie do szpitala i stwierdzili martwą ciąże od 4 tygodni( usg u dr 3 tyg od wylądowania w szpitalu), tzn puste jajo płodowe. Gdy zadzwoniłam do pani dr i ją o tym poinformowałam stwierdziłam, ze on to wykryła i mnie skierowała, gdy powiedziałam że nie to st, że musiała być wcześniejsza ciąża. Pani dr miła i uprzejma, ale niegdy więcej mnie nie zbada.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Toruń"?

Sławomir Koch

Specjalista Ginekolog-Położnik