dr n. med. Jolanta Litwińska

Okulista

Ja również oceniam Panią Doktor bardzo dobrze. Leczyliśmy synka w innym Ośrodku. U Pani doktor w Szpitalu dostał okulary pryzmatyczne, poczatkowo nie chciał nosić, ale zproponowano nam pobyt w Klinice w celu przyzwyczajenia do pryzmatów i to zdało egzamin, teraz dziecko chetnie nosi, a zez się zmniejsza. Ja też myslałam, że te okulary pogarszaja ostrość wzroku, jak przez nie patrzyłam, ale Pani doktor mi wszystko wytłumaczyła, że to jest metoda Szczecińska - jestem bardzo zadowolona i widzę efekty.

Przestrzegam przed kompletnym brakiem profesonalizmu p. dr Litwińskiej . Mój syn trafił do niej w wieku 5 lat po dwóch zabiegach operacyjnych w Gdańsku . Szukaliśmy alternatywy dla metody"gdańskiej" . Chcieliśmy nie narażać syna na kolejne zabiegi . Dziś po 7 latach nie ma efektów a dodatkowo oko prawe zostało osłabione przez źle dobrane szkła. Wizyty prywatne były zawsze krótkie - pani dr . za każdym razem szukała karty lub wystawiała nową . Właśnie w takim trybie prowadzenia pacjenta upatruję nieprofesjonalizmu pani doktor - która na ostatniej wizycie dobrała mojemu synowi okulary , w których prawe oko widziało tylko w 30% . Tak naprawdę powinnam zgłosić ten przypadek do izby lekarskiej - ale czy ktoś kiedyś wygrał z błędem lekarza. Obecnie powrócilśmy do przychodni na Wejhera w Gdańsku . Syn ma nowe okulary i to tylko cud boski ,że oko prawe nadal funkcjonuje . Nie umawiajcie się na wizyty prywatne na ul. Odzieżowej - to tylko wydane pieniądze i stracony czas a może i wzrok

Z czystym sumieniem moge wystawić wzorową opinie.Jest bardzo dobrym specjalistą w dziedzinie okulisyyki.Publicznie leczyłam syna przez 5lat .Nosił okulary 12 a w tej chwili ma 1,25 i ma możliwość zdjęcia ich całkowicie.Leczenie było ciężkie i długie ale dzięki pani dr.Litwińskiej jest skutyczne.Bardzo dobrze dobrane ćwiczenia i pobyty w szpitalu dały efekty.Dziś jeżdze na kontrole co pół roku prywatnie i jestem zadowolona.

Super lekarka!Doskonałe podejście do dzieci,znakomita fachowiec w leczeniu zeza itp. Polecam jak najbardziej.Moja córka miała 3 operacje u tej Pani (miała 3 zezy w jednym oku)-po zabiegach oczy są idealne.

Bardzo dobry lekarz, godny polecenie. Pani doktor leczy mnie i moje dziecko. Zawsze ma dla nas odpowiednio duzo czasu aby wszystko wyjasnic, razem z nami cieszy sie z kazdego sukcesu (zdrowotnego). Goraco polecam

Właśnie dziś byłam na wizycie u Pani doktor. Jest bardzo miłą i ciepła osobą, zwłaszcza dla dzieci. Moja 9-cio miesięczna córeczka siedziała jak zaczarowana. Pani doktor ja zabawiała nucąc piosenki a nam tłumaczyła co widzi w jej oczkach. Mamy jednak to szczęście ze córeczka nie ma żadnej wady. Pani doktor godna polecenia!

Pani doktor godna polecenia!

To świetna okulistka dużo cierpliwości dla pacjentów szczególnie dla dzieci. Byłam na wizycie juz z moim drugim synkiem. Badanie przebiegało bardzo sprawnie, ale to nie znaczy że nie dokładnie, dziecko było spokojne nie płakało jak u innych lekarzy. Pani doktor cały czas mu nuciła w trakcie badania, byłam bardzo zadowolona i dziękuję że polecono mi tego lekarza. Nie zgadzam się z poprzednią opinią.

Najlepsza doktor eveer ! ;) Polecam, naprawdę pani Litwińska jest według mnie świetnym lekarzem. Wyleczyła mnie z zeza ;)

Najlepsza doktor eveer ! ;)

w tej chwili mam 20 lat , leczę się u Pani doktor 7 lat i nie żałuje , gdyby nie ona nie wiem czy bym dziś widziała. Jako jedyna podeszła do mnie profesjonalnie. Dodam że nie jestem ze Szczecina ani z okolic. Wszystkim mogę polecić Dr. Litwińską!

Witam szczerze nie bardzo poleca Pania doktor moje dziecko od roku czasu ma zeza, pojechalismy do doktor Litwińskiej poniewaz wszyscy uwazali ze jest dobrym lekarzem. We mnie nie wzbudziła zaufania nie podchodzi do choroby mojego dziecka kompetentnie, wizyte w gabinecie to dosłownie 5 minut, nie tłumaczy co dalej jak przebiega choroba, czy jest poprawa czy pogorszenie zeza, nic tylko badanie i dowidzenia, moje dziecko od 6miesiaca zycia nosi okulary, Doktorka nie poinformowała mnie nawet jak mam uczyc moje dziecko noszenia tych okularów nic na ten temat, badanie recepta i dowidzenia, moje dziecko nadal zezuje a ja nie wiem co mam robic czy czekac bezczynnie na operacje czy udac sie jeszcze na jakas kontrole zero informacji szybka wizyta,