lekarz Jolanta Ozuch

Polecam - miałam robione usg piersi i badanie było wykonane bardzo dokładnie .Badanie odbywa się w miłej atmosferze i wszystko jest dokładnie tłumaczone. Otrzymałam również konkretne wskazówki do jakiego specjalisty się udać i co z problemem zdrowotnym począć dalej.

Do Pani Ozuch trafiłem przypadkiem, chirurg zlecił wykonanie usg. Pani Doktor wykonując badanie informowała mnie, co nie wygląda prawidłowo, poinformowała również, czego badanie nie określa i na co mam uważać zanim wrócę do lekarza kierującego. Szkoda, że nie ustaliła leczenia, to należy do lekarza kierującego. Była miła, cierpliwa. Polecam.

Do Pani Ozuch trafiłem przypadkiem, chirurg zlecił wykonanie usg.
Była miła, cierpliwa. Polecam.

Od wielu lat wykonuję u Pani Doktor usg jamy brzusznej i gruczołów piersiowych. Zawsze dokładnie mi tłumaczy co ocenia w badaniu i jaki jest jego wynik. Nie wykonuje badań w pośpiechu, jest życzliwa. Mam zaufanie do Niej. Polecam.

Wykonałam u dr Ozuch USG piersi, wyszło, że mam jakieś malutkie torbiele. Pani doktor powiedziała, że wiele kobiet tak ma i nie ma się czym przejmować. Kontrola za rok. Po badaniu byłam bardzo zadowolona z przebiegu wizyty i nawet planowałam za rok przyjść ponownie na badanie. Niestety wcześniej wykryto u mnie raka piersi. Po ośmiu miesiącach od USG u pani dr okazało się, że w jednej piersi mam guza 5 cm w drugiej 3 cm. I naprawdę trudno mi uwierzyć, że te guzy urosły w międzyczasie. Myślę, że pan dr po prostu przegapiła wtedy moment, w którym coś złego zaczęło się dziać.

Bardzo fajne podejście do pacjenta. Umawiłąm się na godzinę i weszłam o czasie do gabinetu. Wszystko ok. Polecam

Byłam u dr Ozuch pierwszy raz. moje odczucia, odnośnie tej lekarki sa bardzo pozytywne. Profesjonalizm, dobre ceny, bezproblemowość i fachowość.... Nic tylko polecać!

Pani doktora jest profesjonalna, sprzęt również jest profesjonalny, wszystkie badania wykonywane są na miejscu. gorąco polecam!!

Zgadzam się. Sympatyczna kobieta, jest u niej bardzo miło. Osobiście pierwszy raz miałam z nią styczność i na pewno za rok do niej wrócę na takie samo badanie. Pozdrawiam Panią doktor Jolę Ozuch. :)

Jeśli chodzi o Panią Jolantę Ozuch NIGDY nie miałam najmniejszego powodu do niezadowolenia. Uprzejma podczas badania usg,uśmiechnięta,sympatyczna,emanuje pozytywną energią. SZCZERZE POLECAM. Korzystam raz na rok również z mammografii.

Dziękuję Pani Doktor za miłą, profesjonalną i fachową opiekę. Badanie na wysokim poziomie. Polecam również serdecznie !