Jolanta Zarembo

3,3
3,5
3,9
3,6

Bardzo polecam, Pani Doktor uratowała mnie,miałem największy kompleks -zęby, a teraz cieszę się pięknym uśmiechem , dobre podejście, tłumaczenie, uwagi na temat higieny bardzo mi pomogły , zwróciłem uwagę na technikę szczotkowania , płukani , wszystko co potrzebne do przeprowadzenia leczenia na najwyższym poziomie . Polecam

Ja szczerze nie polecam tego ortodonty . Gdy na początku przychodziłam 6 miesięcy było dobrze , potem Doktor pisała asystence Joannie co ma wykonywac , jest to żałosne , a gdy mnie zobaczyła Doktor osobiście , to pomyliła mnie z inna pacjentką , a co ważne chodzi o przypadek , każdy pacjent ma inny , masakra . Gdy zmieniłam lekarza okazało się , że nie tak miałam skrecany łuk, no to brawo dla Doktor Zarembo u której wydałam tyle pieniędzy i która nie zauważyła zatrzymanego zęba musiałam przejść zabieg i dopiero skręcanie łuku. Zdecydowanie nie polecam brak skupienia nad pacjentem .

Jestem bardzo zadowolona z opieki i efektów leczenia ortodontycznego mojego synka. Pani doktor ma świetne podejście do dzieci, jest bardzo skuteczna w zachęcaniu dziecka do współpracy. Polecam wszystkim mamom, które chętnie unikną płaczu w gabinecie i oczekują fachowej opieki.

Nie polecam!!!Na wizycie prywatnej pacjenci umawiani co 15 min. Przedmiotowe podejscie do klientów ,nie bierze pod uwagę wypełnianej ankiety przed wizytą ,co powoduje zagrożenie zdrowia pacjenta .Pani doktor biega od pacjenta do pacjenta bo fotel obok musi przecież też zyski przynosić ,nie skupiona nerwowa i bardzo nie uprzejma. Nie polecam odradzam

Nie polecam!!!Na wizycie prywatnej pacjenci umawiani co 15 min.

Miła , fachowa obsługa .Efekty leczenia rewelacyjne. Gorąco polecam.

Miła , fachowa obsługa .Efekty leczenia rewelacyjne. Gorąco polecam.

A ja jestem zadowolona z całego przebiegu "leczenia". Jedna uwaga: o wszystko trzeba pytać, nie oczekiwać, że Pani doktor sama wszytko opowie i dostrzeże. Jeśli mamy wątpliwości, z czymś się nie zgadzamy, trzeba to głośno mówić.

super, polecam, jestem zadowolona, tyle ile mialo byc leczone, tyle bylo, efekty niesamowite.

Zastrzeżenie,że w pewnym czasie nie leczyła mnie ona tylko jej pomocnica...bez wykształcenia.