Lekarze Józefosław

lekarz Olga Możeńska

Wenus 51/229
05-509 Józefosław

Wspaniały kompetentny lekarz. Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta będąc bardzo dokładną w przeprowadzanych badaniach. Potrafi w jasny sposób wytłumaczyć przyczyny choroby, dalszy sposób leczenia i postępowania

lekarz Agnieszka Pankowska

Lekarz rodzinny

NZOZ "Zdrowie to My"
Urocza 14
05-500 Józefosław

Pani Agnieszka to prawdziwy lekarz z powołania. Ogromnie życzliwa, bardzo dokładnie słucha pacjenta i bierze pod uwagę to, co pacjent mówi, zanim zadecyduje o leczeniu (a jest to nieczęste wśród lekarzy). Jednocześnie pani Agnieszka jest lekarzem świadomym najnowszych badań i procedur zażywania witamin. Pacjent czuje się zaopiekowany i wysłuchany, a nie "obsłużony" jak w okienku na poczcie, czy przez urzędnika, który "załatwia" petenta nawet na niego nie patrząc. Jestem pod ...
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Joanna Gibińska

05-509 Józefosław

Wspaniała, niezwykle kompetentna, a jednocześnie delikatna Pani Doktor, budząca zaufanie natychmiast, z wielką kulturą. W jej rękach każdy twój ząb będzie odpowiednio leczony, a ty z radością pójdziesz na następną wizytę.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Ewa Matyska-Piekarska

Internista, Reumatolog

Rosiczki 2
05-509 Józefosław

wspaniała,cierpliwa, kompetentna Pani Doktor. Wybrałam Ją spośród wielu specjalistów i wybór był słuszny. Jestem już po kilku wizytach i mój zachwyt lekarzem, podejściem do pacjenta i jego problemu z każdą wizytą się umacnia. Polecam gorąco!
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Jewgienij Panow

Wilanowska 13 A/5
05-500 Józefosław

Dr Panow jest bardzo kompetentny i oddany pacjentom. Poza doskonałą znajomością swego fachu jest bardzo ciepłym i kounikawnym

lek. dent. Liliana Radomska

05-509 Józefosław

Byłam u p. Liliany dopiero raz ale nie ostatni. Zapisałam się już na kolejną wizytę. Pani doktor jest sympatyczną i delikatną osobą. Ubytek wypełniła mi w taki sposób, że ząb nie wygląda jakby był "robiony". Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Monika Adamiec

Lekarz rodzinny, Pediatra

Dzikiej Róży 32
05-500 Józefosław

Dobra, znająca się na rzeczy, godna polecenia lekarka. W sposób naturalny uprzejma jest wobec dzieci.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Leszek Rymsza

Lekarz sportowy

Józefosław

Cudowny lekarz. Lekarz sportowy .Miałam teleporadę. W jeden dzień postawił mnie z ciężkiego przeziębienia i ostrego zapalenia pęcherza moczowego "na nogi".
Opinia dodana przez: Izabella Monika Gągalska

Krzysztof Brosowski

USG

Centrum Medyczne CMP Józefosław
Ogrodowa 20
05-500 Józefosław

Pierwszy radiolog, który dał tak dobry (szeroki i sensowny) opis usg mojej chorej tarczycy. Na tym opisie ma się opierać diagnoza albo dalsze leczenie, to naprawdę ważne, czy się do pacjenta podchodzi profesjonalnie, czy olewa... Bardzo polecam!!!

lekarz Katarzyna Marczyk

Wenus 19
05-509 Józefosław

Jestem mamą 3 miesięcznej Zosi. Pani doktor swoim profesjonalnym podejściem i doświadczeniem już nie raz nam pomogła. Pani doktor to ciepła osoba z ogromem empatii, cierpliwości i rzetelności. Za wszystko jestem bardzo wdzięczna i z czystym sercem polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Alicja Lisiakiewicz

ul. Geodetów 23 c/lok.7
05-509 Józefosław

Nie polecam! osoba nastawiona na zarabianie kasy a nie pomaganie pacjentom! tej pani już podziękujemy!
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Agnieszka Piróg- Balcerzak

Psychiatra

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska lek. med. Agnieszka Piróg- Balcerzak
Magnolii 3
05-509 Józefosław

I do not recommend lek. med. Agnieszka Piróg Balcerzak to anyone. Basic Human Rights are being violated by the Polish Psychiatrists including Agnieszka Piróg Balcerzak.I have pressed criminal charges against the Republic of Poland at the International Criminal Court and at European Court for Human Rights. There is no scientific proof for any of their diagnoses. Psychiatry practiced today on the territory of Poland is Fascist Quackery. Agnieszka Piróg Balcerzak ...

lekarz Tomasz Chwyczko

ul. Bretanii 7e

lek. dent. Halina Kozłowska-Pawlik

Nad Strumykiem 2/4

lek. dent. Magdalena Kokosińska-Charlińska

Centrum Stomatologii Dental Spa Józefosław
ul. Geodetów 23c/7

lekarz Katarzyna Lorentz-Nejno