dr n. med. Julita Zaczyńska-Janeczkodr n. med. Julita Zaczyńska-Janeczko - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

dr n. med. Julita Zaczyńska-Janeczko

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

Dr n.med. Julita Zaczyńska-Janeczko – specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka studiów medycznych na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie, studiów doktoranckich na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz studiów podyplomowych kosmetologii lekarskiej na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

W 2002 r. założyła Centrum Dermatologii Estetycznej i Dermatochirurgii Derm Art. Centrum zmieniło nazwę na Klinika Janeczko w 2015 roku. Specjalizuje się m.in. w zabiegach usuwania zmarszczek toksyną botulinową, kwasem hialuronowym oraz laseroterapii. Należy do m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej.

Współautorka publikacji z zakresu dermatologii, dermatologii estetycznej oraz członek rady naukowej pism Derma News, Ars Medica Aesthetica i Anti Aging Expert.

Wykładowca Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Europejskiej Szkoły Dermatologii Estetycznej i Medycyny Antiaging.

Znaność języków obcych:
angielski, niemiecki, francuski

Bardzo profesjonalne usługi medycyny estetycznej, byłam leczona terapią antybiotykowa oraz fraxelem, efekty mega. Polecam

Wykonywany mialam zabieg plexerem podniesienie powiek gornych. Teraz mija 2gi tydzien i efekty są zabójcze. Bardzo polecam.

nalepszy dermatolog w regionie Krakowa. Trafna ekspertyza a ja sie 7 lat z liszeniem niby bujalem.

Polecam Panią doktor, leczenie nadpotliwości zakończone wielkm sukcesem, w końcu mam spokój!! dziekuje

Bardzo dobry specjalista w dziedzinie dermatologii. Po wielu latach trafilam tutaj z polecenia, pol roku kuracji i skora twarzy w koncu jest zdrowa i odzyskala dawny blask. Polecam Anka.

Polecam
Anka.

Skorzystałam z zabiegu medycyny estetycznej. Plexer zrobił porządek z moimi powiekami. Polecam. Pani Julita Janeczko to ekspert - moja pierwsza wizyta tutaj.

Według wielu opinii najlepszy dermatolog w Krakowie - zgadzam sie z tym w 100%. Perfekcyjne przeprowadzone leczenie mojego schorzenia - z ktorym zmagalam sie od wielu lat odwiedzajac chyba wszystkich dermatologow w Krakowie.

Bardzo dobry lekarz - tradzik wyleczony etapami, leki oraz zabiegi wspomagające Pozdrawiam - Sławek Kraków

Klinika działa bez zastrzeżeń. Nic dziwnego, że cieszy się taką popularnością i tak wspaniałą opinią. Specjaliści znają się na rzeczy, są skoncentrowani na pacjencie i na jego problemie i to jest ich moc. Widać, że im zależy. POLECAM

Klinika działa bez zastrzeżeń.
Nic dziwnego, że cieszy się taką popularnością i tak wspaniałą opinią.
Widać, że im zależy.
POLECAM

Skorzystałam z promocyjnych zabiegów w klinice i muszę powiedzieć, że jestem zachwycona. Owszem, ceny bez promocji nie są niskie, ale mimo to warto skorzystać z tego miejsca. Profesjonalizm, doświadczenie, wiedza. Cieszę się, że mamy tak fantastyczną klinikę w naszym mieście.

Profesjonalizm, doświadczenie, wiedza.
Cieszę się, że mamy tak fantastyczną klinikę w naszym mieście.