lekarz Juliusz Bittel

Lekarz, który niewątpliwie przenosi swoje nieudane życie prywatne na pacjentów. Wyjątkowo opryskliwy i nieuprzejmy. Priorytetem jest dla niego reprymenda dotycząca np. wizyt u lekarza w czasie pandemii, powód wizyty jest nieistotny. Zero tłumaczenia dot. schorzenia i leczenia. Absolutnie odradzam wybór tego "profesjonalisty". Nie powinien pracować z ludźmi. Jest to niestety kolejna osoba z podejściem "byle odpękać i doczekać końca dnia w pracy".

Lekarz niemiły kilka razy miałam u niego wizyte, nie polecam wyzywa pacjentów, nigdy więcej nie pójdę już do niego i każdemu odradzam. Nie powinien pracować z ludźmi.

Lekarz tak niesympatyczny, że aż dziwię się że ktoś taki cały czas pracuje, facet czuje się jakby był nadczłowiekiem. Nie polecam!!!

Wyjątkowo nieuprzejmy i niesympatyczny lekarz. Jeśli masz pacjencie wybór, udaj się do kogoś innego.