dr n. med. Juliusz Bokiej

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

Bardzo dobry lekarz. Syn mial w ciagu trzech miesiecy 3 antybiotyki w tym 2x zastrzyki tak go leczyli inni. Od pana doktora dostal receptę na wziewny lek i od prawie juz roku nie bylo nawet zapalenia oskrzeli. Jedynie co jak jest chory to ma katar i trochę flegmy. Lekarz jest mily,spokojny,dzieci go lubią. Polecam. :)

Bylam ostatnio u doktora mily sympatyczny lekarz meczyla sie corka z kaszlem prawie 2 miesioce on skutecznie dal jeden lek i po tygodniu poprawa i co najwazniejsze nie kazal przyjezdzac na zadne kontrole ze zdrowym dzieckiem tylko jak zachoruje polecam bede jezdzic do doktora z milo checio

Najgorszy pediatra jakiego spotkałam! Nawet nie zbadal dziecka, wizyta trwala 10 minut, lekarz wystawil receptę na podstawie wynikow badania laboratoryjnego, które przynieslismy. Normalnie lekarz bada i oglada pacjenta, szczególnie jeśli jest to kilkumiesieczne dziecko. Zupelnie nie zainteresowany pacjetem, nie sluchal, pytal o to samo po dwa razy. To było naprawdę zenujace!

Świetny specjalista,mój synek urodził się z nadciśnieniem płucnym,ma problemy zdrowotne i częste zapalenie krtani.Byłam ostatnio pierwszy u raz u Doktora Bokieja i bardzo nam pomógł,przede wszystkim ma świetne podejście do dzieci!!!!!!!!!!!!!!

Miły i kompetentny lekarz . Pojawiłem się w gabinecie po długim leczeniu w przychodni gdzie zdiagnozowano u mnie przeziębienie. Nie było jednak poprawy. Po wizycie u dr Bokieja po kilku dniach była poprawa. Okazało się , że katar jest wynikiem alergi.

Tyle dobrego słyszałam o tym lekarzu i miałam nadzieję że pomoże mojemu synkowi,ale niestety ja mam zupełnie odmienne zdanie.. polecili mi go teście mówiąc że jest wspaniałay,zna się na rzeczy(może tak jest ja tego nie odczułam i że na pewno pomoże tym bardziej że znają sie-dlatego wizyta prywatna nic mnie nie wyniosła)ale niestety byłam rozczarowana-zgrywa jakiegoś maczo-siedfział przede mną rozwalony z nogami i miał lekceważący wygląd stwierdził anginę ropną i zapisał silne antybiotyki augumentin i pow.ze żadnych osłonówek nie potrzeba tlyko 2-3 razy w tyg.jogurt nat.(co już potraktowałam jako duży minus) jak wspomniałam, że synek często zwraca to co mu się podaje i może lepiej podawa zastrzyki stwierdził że taki antybiotyk jest lepszy a on nie jest zwolennikiem kłócia(może i nie jest ale lepiej jak dziecko zwraca???!!! i męczy się psując sobie przy tym przełyk kwasami z żołądka???!)ech tego samego dnia poszłam do Aleksandorwicza i stwierdził że on tutaj nie widzi żadnej anginy ropnej i pomógł mi wyprowadzic małego clemastinem.nie poleciłabym znajomym.

Tak właśnie lekarz z powołania, poświęca swój prywatny czas, na rozmowy telefoniczne ze swoimi pacjentami. Można się do niego zwrócić w każdej chwili. Uchronił mojego syna od szpitala już parę razy.My się leczymy w dalszym ciągu, ale obturacje oskrzelową tak długo się leczy. Zawsze jak do niego jadę to mnie uspokoi. Gorąco polecam

Bardzo dobry lekarz. Lepsze podejście do pacjenta, niż spotkałam sie do tej pory. Naprawdę warto czasem zaryzykować zmianę lekarza.

bardzo dobry fachowiec,pomógł moim dzieciom.Jestem bardzo zadowolona.Polecam innym.

Lekarz z powołania.Wspaniały,kompetentny,o wysokiej kulturze osobistej.Leczy mojego syna od lat.Dzięki niemu nastąpiła remisja dychawicy oskrzelowej.Wszystkim polecam Pana Doktora i serdecznie Go pozdrawiam!