lekarz Justyna Walczak

Neurolog

3,9
3,7

Bardzo dobry lekarz. Pani dr po wysłuchaniu pacjenta proponuje kilka form leczenia, sugerując tą która wg niej przyniesie najlepsze efekty przy danym schorzeniu. Rzetelna i punktualna kobieta.

Dobry lekarz Skierowala mamę do szpitala, co umozliwilo szybko diagnoze i leczenie. Jestem bardzo zadowolona Polecam

Dobry lekarz
Polecam

Miła i sympatyczna. Kompetentna. Potafi wysluchac i doradzic. Diagnoza trafna, a leczenie skuteczne. Polecam

Miła i sympatyczna. Kompetentna.
Potafi wysluchac i doradzic. Diagnoza trafna, a leczenie skuteczne.
Polecam

Bardzo dobry lekarz. Konkretny i rzeczowy.Potrafi wysluchac i doradzic. Punktualny, co jest bardzo istotne. Polecam

Bardzo dobry lekarz.
Konkretny i rzeczowy.Potrafi wysluchac i doradzic.
Punktualny, co jest bardzo istotne.
Polecam

Niepolecam pani doktor,poniewaz czas jaki byl mi poswiecony to było max.8 min. Pobierzna diagnoza, ,pośpiech, cały czas miałam wrażenie, że pani doktor gdzies się spieszy ,wydaje mi sie ze PRzy kwocie 120 zl. za wizytę bede lepiej wysluchana co do moich dolegliwości a tak przypominalo mi to wizyte z NFZ .

Osoba umiejąca słuchać, doradzić, z nienaganną kulturą osobistą co przekłada się na kontakt z pacjentem. Leczenie w moim przypadku owocne i skuteczne, mimo że długie ale stopniowo dające dobre efekty. Wymagająca i kompetentna.

Ja nie polecam Pani doktor, mam wątpliwości co do jej kompetencji... nie potrafiła postawić właściwej diagnozy, zaproponować leczenia. Na migrenę kazała brać leki przeciwbólowe bez recepty, kiedy pojawi się ból i odesłała mnie do domu... porażka