dr n. med. Kamil Bochynekdr n. med. Kamil Bochynek - zdjęcie profilowe

dr n. med. Kamil Bochynek

Urolog, Chirurg ogólny

zgubiłam nr do tego lekarza, a jestem za granicą , czy mógłby mi ktoś podać do niego telefon, pilne

Jest lekarzem z powołania, potrfi postawić poprawną diagnozę i powiedieć o przebiegu lecznia.Jest człowiekiem barzdo cierpliwym i ma podejście do pacjenta.Życzę Służbie Zdrowia aby bylo więcej lekarzy którzy chcą pomóc chorym a przedewszystkim chcą leczyć. Polecam wszystkim, którzy mają problemy urologiczne by udali się do Pana Kamila.Lekarz z powołaniem.

To jest niesamowite. Z NFZ-u taka obsługa. Poszedłem do niego potwierdzić wcześniejszą diagnozę. Potwierdził ale......, po przeprowadzeniu szeregu badań. Wytłumaczył, przebadał i ocenił. Myślę sobie, gdybym od razu do niego trafił....., nie musiałbym potwierdzać diagnozy. Polecam, super lekarz, mega uprzejmy człowiek.

Polecam, zostałem operowany przez tego doktora. Wszystko przebigło dobrze, nie ma komplikacji, bardzo uprzejmy i zainteresowany pacjentem.

Lekarz o key! Zaufać u można. Potrafi wytłumaczyć spokojnie i cierpliwie metody leczenia. Byłam u niego na kilku wizytach jeszcze w Śląskim Centrum Urologii w Chorzowie. Duzo mu zawdzieczam.

polecam! swietny lekarz,specjalista a przede wszystkim czlowiek z odpowiednim,grzecznym i rzeczowym podejsciem do pacjenta.lecze sie od kilku lat u p.Kamila.

Jeżeli ktoś szuka lekarza, godnego zaufania to dobrze trafił. Pan Kamil jest bardzo sympatycznym, młodym lekarzem, jest kompetentny ale nie zarozumiały,widać, że zależy mu na pacjencie i nie robi tego dla zysku! Polecam tego urologa.

Przesympatyczny!!! LEKARZ Z POWOŁANIEM inni lekarze powinni brać z Niego przykład.

POLECAM wszystkim chorym, wymagającym pomocy specjalisty urologa! Kompetentny, trafnie postawił diagnozę i skutecznie wyleczył. Dziękuję.