dr Kamila Kocent

Ortodonta

Nie Polecam!!! Pani doktor jest miłą osobą ale co z tego , zakończyłem leczenie i efekt mnie nie zadowolił do tego nie spiłowali mi dobre zęby , jak poprosiłem o jakieś wyjaśnienia ze strony Pani doktor to niestety się nie doczekałem telefonu . Koszty leczenie naprawdę patrząc obiektywnie na rynek ortodontów to mega drogo vs jakość usługi i naprawdę mało mnie obchodzi gadanie o przebytych sympozjach itd itp . gdyż efekt końcowy o tym jakoś nie świadczy ....nikt na początku współpracy nie poinformował mnie o skandalicznie moim zdaniem koszcie ściągnięcia aparatu gdzie kwota 1500 i człowiek dostaje tylko jedną nakładkę na zęby an noc to jest dla mnie zwykła kradzież , gdzie w innych miejscach lekarze ściągają to za około 800 zł i człowiek dostaje 2 nakładki na noc , mało tego o koszcie ściągnięcia nikt mnie nie poinformował gdyż pewnie zdjął bym to gdzieś indziej .Co chwile muszę jeżdzić na jakieś poprawki i nie ukrywam że zmęczony jestem już psychicznie ,żałuje swojej decyzji .NIE POLECAM!!! , mam wrażenie że trafiłem na biznesową maszynkę a nie do LEKARZY którzy pomagają.......

Polecam Panią Doktor, jestem jej pacjentką w Rock Your Smile na Norwida. Świetna specjalistka, widać że zna się na swojej pracy a na dodatek ma podejście do pacjentów a ortodoncja to nie tylko jej zawód, ale i pasja. Jestem na początku swojego leczenia, ale jestem przekonana o jego powodzeniu i uzyskaniu zaplanowanych efektów, przy takiej opiece ze strony pani doktor nie ma innej możliwości :)

Leczę się u dr Kocent już ponad pół roku i bardzo sobie chwalę! Doktor wszystko dobrze wyjaśniła, odpowiada na wszystkie pytania no i efekty super, sama nie sądziłam, że będą tak szybko widoczne. Polecam!

Wyjątkowy specjalista o szerokiej wiedzy. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony że trafiłem właśnie na Panią Doktor. Polecam serdecznie.

Bardzo dobry Specjalista. Pani Doktor jest uprzejma do pacjentów i bardzo otwarta. Szukającym Lekarza szczerze polecam!

Pani doktor działa szybko sprawnie i dokładnie. Wszystko w jak najlepszym porządku - zdecydowanie polecam!

W wieku 12 lat miałam poważną wadę zgryzu. Wszyscy ortodonci u których byłam nie dawali mi szans na wyleczenie tego bez operacji. Jednak z polecenia znajomych trafiłam do dr. Kocent. W ok 3 lata wyleczyłam mi szczękę i wyprostowała zęby. Teraz uśmiecham się bez końca i jestem bardzo zadowolona! To nie prawda, że nie szanuje pacjenta!! Nie zgodzę się również ze zdaniem, że pani doktor nie obchodzi cierpienie pacjenta. Ludzie, którzy są w trakcie leczenia na pewno nie patrzą na to wszystko obiektywnie tylko przez prymat bólu odczuwanego w momencie pisania. POLECAM!!