lek. med. Kamilla Syroka-Pluskota

Psychiatra

Bardzo kompetentny lekarz. Miło i rzeczowo tłumaczy proces leczenia. Pani doktor jest niesamowicie przyjaźnie nastawiona do pacjenta. Odpowie na wszelkie zadane pytania dotyczące nie tylko psychiatrii. To naprawdę wspaniałe dla chorego ze lekarz patrzy na cały organizm . Z całą odpowiedzialnością szczerze polecam wizytę u Pani doktor.

Kompetentne podejście Pani doktor do pacjenta. Pani doktor specjalistycznie objaśnia symptomy choroby i moim zdaniem dobiera odpowiednie leki do diagnozy. W moim odczuciu pozytywna relacja pacjent-lekarz.

Gorąco polecam Panią doktor. Empatyczna i miła. Z uwagą wysłuchuje, szczegółowo objaśnia w sposób bardzo przystępny. Jako jedyna pochyliła się nad moim problemem. W gabinecie Pani doktor czuję się bardzo konfortowo. Jeszcze raz gorąco polecam. Anna

Profesjonalistka z doświadczeniem, prowadzi mnie od lat. Wspiera i cierpliwie wysłucha. Wyrozumiała i uśmiechnięta. Polecam wszystkim, którzy zmagają się z problemami natury psychicznej czy emocjonalnej.

Polecam bardzo Panią Doktor. Życzliwa i pomocną, zawsze wysłucha i stara się dopasować leczenie do potrzeb bez narzucania swojego zdania. Pełen profesjonalizm i zrozumienie człowieka.

Tak złośliwej osoby nigdy nie widziałam, pełna irorni i uszczypliwych komenterzy za każdym razem kiedy pacjent chce powiedz słowo czy opisać sytuacje nachodzi na slowa i nieustannie przerywwa żeby tylko zdominować drugiego człowieka, pomimo skapego wzrostu poddaje sie ciągle probie poniezenia tego co druga osoba chce powiedzieć, zero wyrozumiałości i współpracy z pacjentem ,i to wszystko na dodatkek prywatnie, bez wydawania paragonu, Niestety moje zdrowie uleglo pogorszeniu, gdybym wiedziała Nigdy bym sie do takiej osoby nie udała ku przestrodze Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobry i cierpliwy lekarz. Pamięta co opowiadałem i jak się zachowywałem dobre parę miesięcy temu, mimo że częściej były teleporady niż wizyta osobista. Serdecznie polecam.

Super Pani doktor potrafi wysłuchać poradzić mogę z czystym sumieniem polecić każdemu znajomemu. Ma podejście do pacjenta potrafi zrozumieć problem jaki dotyczy. Pozdrawiam.

Do pani doktor trafiłam przez przypadek. Miałam nawrót depresji i zaburzeń lękowych, a mój dawny psychiatra już nie przyjmował w placówce, do której uczęszczałam. Pierwsza wizyta, nowy lekarz miałam pewne obawy. Nie potrzebnie. Pani doktor bardzo konkretna, zaangażowana w mój problem, potrafi dodać otuchy. Na każdej wizycie pyta o samopoczucie i wspólnie omawiamy dalszy plan leczenia. Dzięki Pani doktor nie widzę już "światełka w tunelu" a Słońce i mogę normalnie funkcjonować. Dziękuję

Bardzo dobry lekarz specjalista , bardzo uprzejmy , pomocny , można mówić otwarcie o problemach , polecam serdecznie każdemu