Kardiolog Rzeszów

Szopena 15A
35-055 Rzeszów

Polecam, lekarz jakich mało. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, nie ponagla, dokładnie wytłumaczy, odpowie na każde pytanie. Zastanowi się nad danym przypadkiem, a nie postępuje szablonowo.

Centrum Medyczne "MEDYK"
Jagiellońska 30
35-025 Rzeszów

Bardzo miły,życzliwy i uprzejmy lekarz.Mimo mojego strachu przed aortografią Pan doktor wykonał mi ją bezboleśnie z wjatkowym wyczuciem i delikatnością.Zawsze znajdzie czas dla pacjenta i z niezwykłą cierpliwością i uwagą wysłucha pacjenta i odpowie na każde pytanie.Uśmiech oraz wszystkie małe gesty sprawiały, że pobyt w szpitalu i związane z tym cierpienie i niewygody, były dużo łatwiejsze do zniesienia.Na szczególna pochwałę zasługuje fachowość i empatia Pana dr Wojciecha Stecko-tak wyjątkowego specjalisty-kardiologa,oddanego swojej pracy i pacjentom.

Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

Szopena 15A
35-055 Rzeszów

Jest to lekarz pisane przez duże "L" człowiek z powołania, a przede wszystkim - przepraszam że użyję takiego określenia rzemieślnik znający swój fach wizyta u Niego to nie tylko wypisanie recepty na dane schorzenie , ale kompleksowe spojrzenie na cały organizm i szczegółowa diagnostyka wszystkich "podzespołów". Polecam z bólem serca ( w przenośni )ponieważ wszyscy będą chcieli leczyć się u Niego, a tym samym ja będę miał wiekszy problem z dostępem do profesjonalego podejścis do mojego zdrowia.

NZOZ TRIDENT
pl. Wolności 17
35-073 Rzeszów

Jestem po operacji dwóch zastawek serca którą przeszedłem w 2008 w Zabrzu, jestem od 2009 r pod opieką Pani dr Marii Nowak,uważam ,że jest to bardzo dobry kardiolog ,nie jeden raz mając problemy po operacji zostałem idealnie z tego wyprowadzony przez Panią doktor,dziękuję

Opinia dodana przez: Jerzy
Kardiolog Rzeszów dr n. med. Witold Mazur

Przychodnia specjalistyczna Asklepios
35-309 Rzeszów, ul. Podwisłocze 22a
Rzeszów

Lekarz z powołania. Podejście do pacjenta, diagnoza , leczenie na przysłowiową 6. Ogromna wiedza i doświadczenie. Tytuł doktora nauk medycznych. Dr Mazur to prawdziwy diament, oszlifowany diament wśród lekarzy Podkarpacia

Opinia dodana przez: Pacjent

Gabinet lekarski

35-311 Rzeszów

Bardzo dobra pani kardiolog. Przy każdej wizycie mam wykonywane podstawowe badania oraz echo serce i EKG. Leki są prawidłowo dobrane. Choroba wytłumaczona dość przystępnym językiem, świetne wskazówki co do zmiany trybu życia. Pani doktor wykazuje się za każdym razem fachową i profesjonalną wiedzą. Wizyta u niej trwa zazwyczaj do 25minut, jest uprzejma i zyczliwa.

Opinia dodana przez: Paulina

Szpital Wojewódzki Nr 2

Rzeszów

Dla mnie spoko, chociaż tekst: "dlaczego przychodzi pani tak późno" mogł sobie darować. Profesjonalne podejscie, ogromna wiedza i przede wszystkim widać było, że chce mi pomóc. Szybko zatarł pierwsze kiepskie wrażenie:)

Polecam!

Polecam!

medicor
ul.szopena
Rzeszów

To prawda, że jest miły.Poświęcał mojej Mamie tyle czasu ile potrzebowała (wizyty prywatne). Recepty przepisywał przez dłuższy czas takie same, badań nie zlecał i Mama ledwo uszła z życiem. Ja nie oceniam go dobrze, bo Mama nie chodziła do gabinetu w celach towarzyskich. Po ciężkim zawale trafiła do P. Janusza Romanka, którego bardzo polecam. Uratował wraz z Zespołem Mamie życie i nadal ją leczy. Jest kompetentny (jeśli laik może to w ogóle oceniać),bardzo uprzejmy i poświęca pacjentom sporo czasu. Konsultuje leczenie z innymi lekarzami pod których opieką jest Mama. Bardzo polecam i sądzę, że moja opinia nie jest odosobniona.

szpital miejski
ul. Rycerska
Rzeszów

Wg mnie prawdziwy specjalista i świetny lekarz. Swoja prace wykonuje profesjonalnie, jest małomówny ale w zasadzie po co się ma spoufalać. Polecam.

Opinia dodana przez: Paulina

Rzeszów

Miałam skierowanie na koronografię w szpitalu na Lwowskiej i musiałam odbyć wizytę w przychodni szpitalnej,Pan doktor stwierdził ze w ogóle nie mam choroby wieńcowej i nie zakwalifikował mnie do badania.Ponadto kazał odstawić leki które miałam od mojego kardiologa. Dobrze że mu nie zaufałam i zrobiłam tą koronografię w klinice św.Józefa która wykryła duże zwężenie głównej aorty serca.Nie dając mi szansy na koronografię naraził moje życie.To że jestem 46 letnią kobietą nie oznacza,ze symuluje chorobę wieńcową.Oceńcie to sami.

Kardiolodzy w mieście Rzeszów