Kardiolog Toruń

NZOZ "Przychodnia Rodzinna" w Toruniu
ulica Broniewskiego 21
87-100 Toruń

Bardzo konkretny lekarz. Po tygodniu od wizyty i zażywaniu wskazanych leków wreszcie ciśnienie wróciło do normalności. Poprzedni dwaj kardiolodzy walczyli o to od prawie pół roku, bez efektu...

Opinia dodana przez: Hubert

Toruń

Leczę się u p. doktora już od ponad 10 lat (choruje na nadciśnienie tętnicze). Skutecznie dobiera odpowiednie leki, dzięki czemu mogę normalnie funkcjonować. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: marcin

lekarz Grażyna Zadrozińska

Kardiolog, Pediatra

Szosa Chełmińska 54 b/4
87-100 Toruń

Lekarz wart polecenia, wie co robi. Wszystko bardzo precyzyjnie tłumaczy ta temat choroby. Na prawdę polecan

ulica Podgórna 12
87-100 Toruń

dobry ,profesionista swietna doktor bardzo uprzema imila ,dobra i precyzyjna diagnoza,,godna polecenia

Toruń

wspaniały lekarz ,uratował mi życie ,zawdzięczam mu bardzo dużo i dziękuje że dr Gessek istnieje i niech żyje bardzo długo ratując innym życie tak jak uratował mi bardzo dziękuje dr Gessku

Opinia dodana przez: marianna

Zespół Pozaszpitalnej Opieki Całodobowej
św. Józefa 53-59
87-100 Toruń

Żyję dzięki sumienności i wiedzy Pana doktora. Dlatego serdecznie dziękuję i życzę dalszych sukcesów. Wdzięczny Krzysztof J.

lekarz Dariusz Marcinowski

EKG, Internista

Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

bardzo dobry fachowiec ,uprzejmy dokładnie wyjaśni wszystkie niewiadome dotyczące choroby

Toruń

Dziękuję za to, że jest taki oddział jeden z najlepszych w Polsce. Nie jest to tylko moja opinia, ale też wielu innych pacjentów. Stworzył go go zespół najlepszych specjalistów i wspaniałych pielęgniarek.
Dla mnie najważniejszą osobą na tym oddziale jest ...

Dla mnie najważniejszą osobą na tym oddziale jest Pan doktor Mazurek. Lekarz z ogromem empatii do pacjenta, wspaniały fachowiec w swojej dziedzinie, ale również cudowny człowiek. Poprostu brak mi słów na wyrażenie mojej wdzięczności.

Opinia dodana przez: Jola

Szpital Miejski
Batorego 17
Toruń

W czasie wykonywania koronografii a następnego dnia angioplastyki małomówny,zdecydowany,pewny tego co robi.Swoją postawą w czasie zabiegu działa uspakajająco na pacjenta.

wojewodzki szpital zespolony

Toruń

świetny lekarz,nie ma słów aby to wyrazić.Polecam wszystkim.Dziękuje Panu-doktorze,za wspaniałą opiekę dla mojego męża