Filtruj terminy

Pediatra, Kardiolog

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100 Toruń

bardzo dobry lekarz ja sie u niego leczylem i muj syn tez nie widziałem takiego drugiego lekarza pozdrawiam grączewski
Opinia dodana przez: marcin

lekarz Krystyna Jaworska

ul. Jana Matejki 20/22/1
87-100 Toruń

okropna kobieta , jak najdalej od takich pseudo ,,lekarzy,, zero kompetencji, szacunku dla pacjentów , personelu !!!!! dokładnie jak powyżej napisane , że jest tylko uprzejma , kochana jak ktoś ma ,,gruby portfel,, jak Dyrekcja Szpitala może trzymać takiego ,,lekarza,, o co w tym chodzi???? chyba ktoś konkretnie musi się zająć p.Jaworską .....bo tak nie może być!!!!!!!!!! ja tego nie moge zrozumieć jak lekarz , tak się może okropnie zachowywać ...
Toruń Kardiolog lekarz Barbara Kwiatkowska

lekarz Barbara Kwiatkowska

Prywatna Praktyka Lekarska Kardiologiczno-Internistyczna Barbara Kwiatkowska
Broniewskiego 4/8
Toruń

Bardzo konkretny lekarz. Po tygodniu od wizyty i zażywaniu wskazanych leków wreszcie ciśnienie wróciło do normalności. Poprzedni dwaj kardiolodzy walczyli o to od prawie pół roku, bez efektu...
Opinia dodana przez: Hubert

lekarz Monika Jeżewska

ulica Podgórna 12
87-100 Toruń

Super lekarz o wspaniałym podejściu do pacjenta. Godny zaufania. Pełen cierpliwości i wyrozumiałości dla pacjenta. Szczerze polecam i dziękuję za" dziś"
Opinia dodana przez: Henryk
Dziękuję za to, że jest taki oddział jeden z najlepszych w Polsce. Nie jest to tylko moja opinia, ale też wielu innych pacjentów. Stworzył go go zespół najlepszych specjalistów i wspaniałych pielęgniarek.
Dla mnie najważniejszą osobą na tym oddziale jest Pan doktor Mazurek. Lekarz z ogromem empatii do pacjenta, wspaniały fachowiec w swojej dziedzinie, ale również cudowny człowiek. Poprostu brak mi słów na wyrażenie mojej wdzięczności.
Opinia dodana przez: Jola
wspaniały lekarz ,uratował mi życie ,zawdzięczam mu bardzo dużo i dziękuje że dr Gessek istnieje i niech żyje bardzo długo ratując innym życie tak jak uratował mi bardzo dziękuje dr Gessku
Opinia dodana przez: marianna

lekarz Alina Korycka

Pediatra, Kardiolog

ulica Szczytna 20
87-100 Toruń

Zdecydowanie polecam Panią doktor. Nie rozumiem skąd te komentarze związane z brakiem uprzejmości? Byłam na jednej wizycie z 16 miesięczną córeczką. Lekarz rodzinny skierował małą do poradni kardiologicznej w związku ze szmerami serduszka. Pani doktor przemiła, konkretna i wytlumaczyla wszystko przystępnym językiem. Zaskoczyła mnie od razu po wejściu do gabinetu. Wręczyła mojemu mężowi tablet z bajeczkami żeby zająć czymś dziecko podczas badania. Pani doktor ma bardzo fajne podejście do małych ...

lekarz Dariusz Marcinowski

Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

Pierwszy lekarz który w tak normalny sposób podszedł do mojej choroby,w rzetelny sposób wytłumaczył stan mojego serca.Wyciszył moje obawy.Polecam.
Opinia dodana przez: marek

lekarz Janusz Bak

Kardiolog

wojewodzki szpital zespolony

Toruń

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana dr Janusza Bąka. Byłam w związku z kontrolą stymulatora. Polecam jak najbardziej
Opinia dodana przez: Longina

lekarz Barbara Kwiatkowska

Toruń

Bardzo dobry lekarz ma duże doświadczenie i intuicję. Potrafi wszystko wytłumaczyć i naprawdę wie co robi
Opinia dodana przez: Karol

Kardiolodzy w Toruniu