Filtruj terminy

Kardiolog Toruń

NZOZ "Przychodnia Rodzinna" w Toruniu
ulica Broniewskiego 21
87-100 Toruń

Bardzo konkretny lekarz. Po tygodniu od wizyty i zażywaniu wskazanych leków wreszcie ciśnienie wróciło do normalności. Poprzedni dwaj kardiolodzy walczyli o to od prawie pół roku, bez efektu...

Opinia dodana przez: Hubert

prywatna praktyka lekarska
ul.Gałczyńskiego 45
87-100 Toruń

bardzo dobry specjalista. chodze do niego w gabinetach od serca i kiedys mialam z nim stycznosc w golubiu. serdecznie polecam

Toruń

Leczę się u p. doktora już od ponad 10 lat (choruje na nadciśnienie tętnicze). Skutecznie dobiera odpowiednie leki, dzięki czemu mogę normalnie funkcjonować. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: marcin

lekarz Grażyna Zadrozińska

Pediatra, Kardiolog dziecięcy

Szosa Chełmińska 54 b/4
87-100 Toruń

leczy mojego syna od urodzenia jest bardzo dobra, lekarz z powołania polecam ją wszystkim mamą aby było więcej takich lekarzy.

ulica Podgórna 12
87-100 Toruń

Wspaniały lekarz, zawsze ma czas dla pacjenta, potrafi zarówno wytłumaczyć sprawy związane z chorobą, wysłuchać pacjenta i, co najważniejsze -pomóc

Opinia dodana przez: Józef

Toruń

wspaniały lekarz ,uratował mi życie ,zawdzięczam mu bardzo dużo i dziękuje że dr Gessek istnieje i niech żyje bardzo długo ratując innym życie tak jak uratował mi bardzo dziękuje dr Gessku

Opinia dodana przez: marianna

Zespół Pozaszpitalnej Opieki Całodobowej
św. Józefa 53-59
87-100 Toruń

Lekarz, który leczy nie tylko serce,ale duszę. Lekarz, który traktuje pacjentów podmiotowo,wyjaśnia pacjentom problem z jakim mają do czynienia, prowadzi z nimi dialog, okazuje zainteresowanie, leczy, daje im nadzieje walcząc o ich zdrowie, życie, jest zainteresowany swoimi pacjentami i otacza ich opieką. Pacjenci Pana doktora nie czują się anonimowo, samotnie ze swoja chorobą, odrzuceni i bez szans na zdrowie i życie.

lekarz Dariusz Marcinowski

EKG, Kardiolog

Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

bardzo dobry fachowiec ,uprzejmy dokładnie wyjaśni wszystkie niewiadome dotyczące choroby

Toruń

Dziękuję za to, że jest taki oddział jeden z najlepszych w Polsce. Nie jest to tylko moja opinia, ale też wielu innych pacjentów. Stworzył go go zespół najlepszych specjalistów i wspaniałych pielęgniarek.
Dla mnie najważniejszą osobą na tym oddziale jest Pan doktor Mazurek. Lekarz z ogromem empatii do pacjenta, wspaniały fachowiec w swojej dziedzinie, ale również cudowny człowiek. Poprostu brak mi słów na wyrażenie mojej wdzięczności.

Opinia dodana przez: Jola

Szpital Miejski
Batorego 17
Toruń

W czasie wykonywania koronografii a następnego dnia angioplastyki małomówny,zdecydowany,pewny tego co robi.Swoją postawą w czasie zabiegu działa uspakajająco na pacjenta.

Kardiolodzy w mieście Toruń