dr n. med. Karina Engel

Ginekolog, Ginekolog położnik

Brak mi słów na opisanie wizyty.Pracuję z panią dr w jednej placówce.Mam problemy z utrzymaniem ciąży z powodu rozpoznanego zespołu PAPS (co kwalifikuje się do ciąż wysokiego ryzyka), po 2 poronieniach udało mi się donosić i urodzić ,potem kolejne poronienie i kiedy znów byłam w ciąży zgłosiłam się do lekarza - jak usłyszałam że za wcześnie przychodzę ,bo to tydzień po terminie miesiączki, że dodatni test jeszcze nic nie znaczy, dopiero usg to może potwierdzić. Na razie nie muszę brać zastrzyków jak poprzednio i na tym skończyła się wizyta - nawet nie zostałam ZBADANA!!
NO i skończyła się znowu moja radość po 7 tygodniach.

Najlepszy lekarz jakiego dotychczas spotkałam.

Najlepszy lekarz jakiego dotychczas spotkałam.

Bardzo dobry, kompetentny lekarz, w razie jakichkolwiek wątpliwości tłumaczy cierpliwie.POLECAM

Jeżeli istnieją anioły na ziemi to pani dr nim jest..

Jeżeli istnieją anioły na ziemi to pani dr nim jest..