dr n. med. Karina Engel

Ginekolog, Ginekolog położnik

Wyjątkowy lekarz-pecjalista,fachowy,cierpliwy ,delikatny , traktuje pacjentkę holistycznie,zrozumiałym językiem tłumaczy skomplikowane zjawiska medyczne,nigdy nie pomyliła się w diagnozie;pacjentka z 20 letnim stażem

Nie polecam! Zero podejścia do pacjentki! Bylam z wielkim bólem to nawet nie pomogła mi wejść na fotel do badań, Wielka Pani doktor. A patrząc co chciała mi zalecić to chyba nie ma zielonego pojęcia o problematycznych ciążach. Nie chciałabym żeby kiedy kolwiek prowadziła moja ciążę. Z daleka!!!

ie polecam!!! U Pani doktor byłam w 27 tyg. ciąży usg zrobione "najnowszym sprzętem " diagnoza: "prawidłowy rozwój płodu". Córeczka urodziła się z sekwencja Pierre Robin czyli :cofnięta żuchwa dolna , rozszczep podniebienia i krótki język. Pani doktor nic nie zauważyła stwierdzila po badaniu ze wszystko jest ok z plodem przez co córeczka mogła nie przeżyć ponieważ w takim przypadku poród powinien odbyć sie w szpitalu specjalistycznym a odbył się w miejscowym.

Brak mi słów na opisanie wizyty.Pracuję z panią dr w jednej placówce.Mam problemy z utrzymaniem ciąży z powodu rozpoznanego zespołu PAPS (co kwalifikuje się do ciąż wysokiego ryzyka), po 2 poronieniach udało mi się donosić i urodzić ,potem kolejne poronienie i kiedy znów byłam w ciąży zgłosiłam się do lekarza - jak usłyszałam że za wcześnie przychodzę ,bo to tydzień po terminie miesiączki, że dodatni test jeszcze nic nie znaczy, dopiero usg to może potwierdzić. Na razie nie muszę brać zastrzyków jak poprzednio i na tym skończyła się wizyta - nawet nie zostałam ZBADANA!!
NO i skończyła się znowu moja radość po 7 tygodniach.

Najlepszy lekarz jakiego dotychczas spotkałam.

Najlepszy lekarz jakiego dotychczas spotkałam.

Bardzo dobry, kompetentny lekarz, w razie jakichkolwiek wątpliwości tłumaczy cierpliwie.POLECAM

Jeżeli istnieją anioły na ziemi to pani dr nim jest..

Jeżeli istnieją anioły na ziemi to pani dr nim jest..