Znakomity specjalista. Mam duże problemy naczyniowe i jestem b. zadowolona z metod stosowanych przez dr.Chakkoura. Polecam wszystkim z problemami naczyniowymi kończyn dolnych.

Świetny profesjonalista. Borykałam się z licznymi, mało estetycznymi "pajączkami" na udach. Pan Dr. usunął mi je w sposób bezbolesny metodą skleroterapii. Lekarz godny polecenia.

Lekarz godny polecenia.

Znakomity profesjonalista o dużej kulturze osobistej. Usunął mi żylaki obu kończyn dolnych metodą fal radiowych w systemie szpitala dnia jednego. Wysoko oceniam: - wyczerpującą informację przed zabiegiem; - sprawne, bezbolesne dokonanie zabiegu; - troskliwą opiekę bezpośrednio po zabiegu; - szczegółowe zalecenia na przyszłość. Z efektów zabiegu jestem bardzo zadowolona: likwidacja bólu i opuchlizny nóg oraz brak śladów ingerencji chirurgicznej w postaci blizn. Polecam zdecydowanie wszystkim, którzy uskarżają się na problemy naczyniowe.

Wysoko oceniam:
- wyczerpującą informację przed zabiegiem;
- sprawne, bezbolesne dokonanie zabiegu;
- troskliwą opiekę bezpośrednio po zabiegu;
- szczegółowe zalecenia na przyszłość.
Polecam zdecydowanie wszystkim, którzy uskarżają się na problemy naczyniowe.

Leczę się u Pana Doktora od roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Dr Chakkour jest wyjątkowym lekarzem. Profesjonalizm, skuteczność i wysoka kultura osobista sprawiają, że wizyty u Pana Doktora są przyjemnością. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

Można powiedzieć, że wielokrotnie korzystałem z fachowej porady i operacyjnej biegłości p. Doktora. Uważam, iż wiedza i umiejętności dr. Chakkoura reprezentują najwyższy poziom. Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy w chorobie naczyniowej .

Jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez doktora Karola Ckakkoura operacji usunięcia żylaków.Od operacji minął już prawie rok a ja czuję się świetnie.Zdecydowanie polecam innym.

Dr Chakkour to lekarz z pasją, wzbudzający zaufanie, profesjonalista, kompetentny, rzeczowy, stosuje nowoczesne metody leczenia. Dokładnie informuje pacjenta o przebiegu zabiegu i jak należy postępowac po zabiegu. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy chirurga naczyniowego to tylko dr Chakkour, polecam Z.M.

Lekarz bardzo odpowiedzialny i uprzejmy .Bardzo dobry specjalista.

Lekarz bardzo odpowiedzialny i uprzejmy .Bardzo dobry specjalista.

Wysoka kultura, uspokajająca pacjenta atmosfera, szczegółowa informacja i zalecenia po zabiegu.W kilkanaście godzin po operacji żylaków wychodzi się ze szpitala na własnych nogach/ w tym zejście ze schodów/, środki przeciwbólowe praktycznie zbędne. Estetyka kończyn po kilkunastu dniach - niebywała, kilkanaście punkcików po małych strupkach, gdzie były mikronacięcia. Efekty tej operacji mogę porównać z wcześniejszą, wykonana przed laty na Banacha - na zdecydowaną korzyść tej, która wykonał dr Chakkour. J. Kalinowska

Lekarz niezwykle kompetentny,otwarty,cierpliwy,miły i wzbudzający zaufanie.Rowiązał problem,z którym borykałam się wiele lat....