dr n. med. Katarzyna Jamroszczyk

Ortodonta, Stomatolog

Polecam tą Klinikę Ortodontyczną wszystkim, którzy cenią sobie komfort leczenia i kompetencje lekarza. Sprawdzona specjalistka, zna się na rzeczy, doświadczona i mądra osoba.

Centrum Pięknego Uśmiechu dr Katarzyny Jamroszczyk to ważny punkt na mapie Szczecina dla osób, które szukają najlepszego ortodonty. Klinika godna polecenia przez olbrzymie doświadczenie w leczeniu wad zgryzu ( ponad 20 lat praktyki!), doskonałe wykształcenie i wiedzę merytoryczną lekarzy. Wszystko co trzeba i jak należy od A do Z w kwestii aparatów na zęby znajdziecie w tym miejscu.

Drugiego takiego dobrego ortodonty jak dr Jamroszczyk ze świecą szukać. Dlatego polecam panią doktor, bo ma dobre podejscie do swoich pacjentow, jest uprzejma i szanuje ich punkt widzenia. Zawsze frontem do pacjenta.

Uprzejma, bardzo delikatna w pracy z pacjentem lekarka, gdzie niejeden pacjent boi się bólu i nieprzyjemnych odczuć. Ortodontka godna polecenia.

Polecam Panią dr Jamroszczyk za kompetencje, kompleksowosc leczenia, tłumaczenie choroby, poświęcony czas, umiejętnosci i doświadczenie.

Piękny uśmiech jest wizytówką każdej kobiety. Niestety nie każdej jest dane się z nim urodzić. Na szczęście są tacy ortodonci jak dr Jamroszczyk, którzy potrafią do odmienić. Tak było właśnie w moim przypadku. W wieku 35 lat, zamiast robić sibie wypełniacze u znanej kosmetolog ale nadal chodzić z zaciśniętymi ustami, żeby nie pokazać krzywych zębów, zdecydowałam się na 2 stałe aparaty ortodontyczne w Centrum Pięknego Uśmiechu dr Jamroszczyk. To była moja najlepsza decyzja. Po 1 roku leczenia moje zęby są równiutkie, a wargi się uwydatniły, są bardziej pełne i w rezultacie wyglądam 8 lat młodziej. Polecam!

Klinika wyposażona w specjalistyczny sprzęt. Luksusowa poczekalnia i toalety dla pacjentów jak w 5-gwiazdkowym spa. Na wizytach nie czuję się jak u dentysty, tylko na relaksie. To się nazywa porządny gabinet ortodontyczny. Dodam, że jak na ten poziom usług ceny są bardzo umiarkowane.

Na podstawie mojego osobistego doświadczenia muszę napisać, że polecam ten gabinet i szefową- dr n med Katarzynę Jamroszczyk. Wzbudziła moje zaufanie ogromną ilością dyplomów ze szkoleń, kursów kongresów, stopniem naukowym z ortodoncji ( doktorat z najwyższym wyróżnieniem), podwójnym fakultetem medycznym ( wydział lekarski i wydział stomatologiczny PUM), specjalizacją z ortodoncji itd, itd..... Ponieważ sam jestem lekarzem, to wiem ile czasu i poświęcenia wymaga takie wykształcenie. W praktyce Pani Doktor okazała się świetnym i doświadczonym specjalistą co zaowocowało wspaniałym wynikiem leczenia, za który z całego serca tutaj dziękuję. Wdzięczny pacjent.

Wdzięczny pacjent.

Zanim podjełam decyzję o leczeniu ortodontycznym, rozmawiałam z wieloma osobami, które juz się leczyły. Mój wybór padł na dr Katarzynę Jamroszczyk i to był strzał w 10. Leczenie trwało 1.5 roku, wizyty były rzeczowe, miłe i zawsze powodowały duży postęp w kolejnym odcinku leczenia. Koszty okazały się przystępne bo całe leczenie trwało bardzo krótko . Obecnie mam aparat retencyjny, który jest przyjemny w użytkowaniu i zupełnie niewidoczny. Mój zgryz i cały uśmiech poprawił się diametralnie, wręcz nie spodziewałam się aż takiego dobrego efektu. Muszę dodać, że w gabinecie jest zawsze sterylnie czysto, wizyty zawsze odbywają się punktualnie i zgodnie z umówionym terminem. Ogólny porządek i profesjonalizm zasługują na pochwałę.