lekarz Katarzyna Kuczyńska

Dermatolog

Pani doktor rzeczywiście była bardzo miła (na kase chorych ;)), wypisała dość dużo leków na trądzik, nie tanich ale mam nadzieje skutecznych, chociaz to czas pokaże i nie omieszkam dorzucić tutaj opinie dot trafności diagnozy i wyboru sposobu leczenia.

Przesympatyczna i konkretna Pani dermatolog:) Poszłam do niej także sugerując się opiniami na tej stronie,czyli samymi pozytywnymi:) Jest świetną lekarką,doradzi,dojdzie od czego zaczął się problem i do końca doprowadzi do zakończenia choroby:) Na wizycie u Pani Katarzyny pacjent czuję się swobodnie,niezdenerwowanie,gdyż potrafi wysłuchać i pomóc:) i poświęcić dużo swojego czasu na wizytę by wysłuchać i pomóc pacjentowi. Mi pomogła jej wizyta! Jestem wręcz bardzo zadowolona:) Cena wizyty jest zależna od tego czy jest to tylko konsultacja czy np.jeszcze dodatkowo jakiś zabieg (od 40-70)! P0LECAM W 100% :)

Poszłam do P.Kuczyńskiej po wielu nieudanych wizytach u innych lekarzy dermatologów. Dopiero u niej poczułam się naprawdę wysłuchana i dobrze przyjęta. Nie bagatelizuje problemu, stara się znaleźć przyczyny. Bywa ostrożna w leczeniu żeby nie zaszkodzić pacjentowi. Ogólnie poleciłabym wszystkim tego dermatologa, chodzę do niej 4 miesiące i jak na razie widać efekty. Poprzednie lekarze tylko szkodzili i pogarszali stan cery a tutaj widać nareszcie poprawę.

Pani doktor rzeczywiscie bardzo zyczliwa i pomocna wbrew temu ze byla to wizyta na kase chorych;) ALE wsyztskie leki ktore przepisuje sa bardzo drogie!! i nie do konca skuteczne..przepisala mi krem ktory mial za zadanie zminimalizowac tradizk i rzeczywisic to zorbil tylko oprocz teog wybielil mi skore!! poza tym pani dr stwierdzila ze msuze wyciac znamie ktorego anwet dokladnie nie zbadala mowiac z miedzyczasie ze przyrzad do jego dokladnego obejrzenia.. rozladowal sie!! i tegoz wlasnie badanie nie wykonala! w tym momencie jej kompetencje w moich oczach zmalaly do 0 pozdrawiam;)

Znakomity lekarz, kompetentny i uczciwy. Polecam serdecznie !

Znakomity lekarz, kompetentny i uczciwy. Polecam serdecznie !

od wejścia czułam się naprawdę dobrze przyjęta - pełne badanie, tłumaczenie "co i jak" , uprzejmie, wyczerpująco, w milej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona.

Co fakt ot fakt bardzo kompetentna pani doktor lecz nie jestem zadowolony z leczenia z powodu takiego iz chodzac do niej przez 3 lata bazowała na bardzo drogich lekach ktore pomagały tylko czasowo gdy tylko przestałem barc leki (watroba jest tylko jedna) to odrazu stan twarzy (tradziku) pogarszał sie .

Zawsze miła, uśmiechnięta i bardzo życzliwa kobieta. Miałam wrażenie że autentycznie zaangażowała się w leczenie mojej choroby i robiła wszystko żeby mi pomóc. Korzystałam z usług pani dr Kuczyńskiej zarówno publicznie jak i prywatnie i wiem ze w obu przypadkach pani doktor równie profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Lekarz godny polecenia!

Zdecydowanie tej pani nie polecam, dzisiaj mialem wizyte u tej pani na pewna godzine, a pani doktor od godziny juz nie bylo w pracy bo sobie poszla i skonczyla prace. w trakcie rozmowy kazda minuta jest dla niej wazna i co chwile wypomina ze nie bedzie mowic nic o lekach tylko wypisze leki i do widzenia bo sa inni pacjenci. o lekach ma wiedze na poziomie 0,gdy probowalem z nia pogadac to nawet nie chciala,tylko przepisala co jej naszlo na mysl i koniec wizyty. NIE POLECAM

kolejne wizyty na sam zabieg już tylko 30zł.

kolejne wizyty na sam zabieg już tylko 30zł.