dr Katarzyna Piasecka-Lejtman

1,6
1,5
2,3
1,2

NIE POLECAM! Wizyta trwa jedną minutę. Bez diagnozy wystawiona recepta i do widzenia. "Lekarz" który nawet nie podchodzi do pacjenta żeby spojrzeć. Pacjent ma siedzieć w odległości kilku metrów. Omijać szerokim łukiem.

Nie polecam Pani „doktor „ jeżeli można ja tak nazwać. Byłem u tej pani z brodawkami na pięcie. pani doktor stwierdziła ze to nie sa brodawki tylko zwykle zapalenie przy czym wypisała mi maść która spowodowała ze z 5 brodawek zrobiło się około 50 i zakażenie krwi( udałem się do innego lekarza który stwierdził diagnozę w pare sekund ). Nigdy do tej pani pożal się Boże doktor nie wrócę i nigdy nie polecę nikomu . Omijajcie jej gabinety szerokim łukiem.

Bardzo nie polecam Pani doktor. Nieodpowiedzialna z brakiem kompetencji. Całkowity brak szacunku dla pacjenta. Zamiast pomocy słuchałam że ludzie radzą sobie z takimi problemami. Grozi mi zmiana zawodu a doooktorka siebie że mnie kpi. W opiniach jedna gwiazdka to stanowczo za dużo.

W opiniach jedna gwiazdka to stanowczo za dużo.

Byłam dzisiaj na wizycie u pani „doktor” przez około 2min. Zarozumiała, bezczelna. Nie raczyła spojrzeć na twarz. Twierdzi ze badanie krwi jest bezpodstawne przy leczeniu trądziku u dorosłych. Wystawia receptę i następny proszę...

A ja polecam :) Pani doktor miła, uprzejma, bardzo dobrze obchodziła się z moją 2,5 letnia córeczka podczas mrożenia zmiany, inny lekarz powiedział ze trzeba to wyciąć i zostałaby jej blizna do końca życia.

Nie polecam! To co ta Pani poleciła mojemu dziecku to paranoja. Ta Pani nie powinna się nazywać lekarzem. I kto w ogóle mógł ta Panią zatrudnić.

Również nie polecam tej pani "doktor". Nie wiem jak ta pani skończyła studia, gdyż posiada znikomą wiedzę na temat chorób skórnych i ich leczenia. Miałam problemy z trądzikiem, odbywałam u niej kilka wizyt i za każdym razem przepisywała to samo. Drogie leki, które nic nie pomagały, do tego koszty wizyty. Widać pieniądze pacjenta są dużo ważniejsze dla tej lekarki, niż jego zdrowie.

Byłam u Pani doktor w przychodni ( na szczęście) , gdybym musiała zapłacić za poradę u niej miałabym kaca moralnego. Porada trwała 1 minutę, nawet nie raczyła spojrzeć, diagnoza po moich uporczywych pytaniach, nie miła, zero empatii, zarozumiała .

Pani "Doktor" to jakaś pomyłka. Wypisuje wszystkim jak popadnie retinol i twierdzi że raz na zawsze skończy się problem. Pani Doktor nawet nie wysyła na badania co jest przyczyną zmian skórnych. Po co znać przyczyne jak lekiem na całe zło jest witamina A. Tylko jej skuteczność znika po pół roku i wszystko wygląda jeszcze gorzej niż przed leczeniem. Tylko po leczeniu umówienie się na wizyte graniczy z cudem. Czemu Pani Doktor nie znajduje czasu dla byłych pacjętow? nie polecam. Wypisać recepte bez szukania przyczyny to kazdy glupi umie i nie trzeba robić do tego studiów.

Pani doktor moze byc ale Pani z rejestracji to okropna ,nie miła pani...Jak mozna byc tak niemiła osoba wsród ludzi