dr Katarzyna Piasecka-Lejtman

1,5
1,4
2,2
1,2

Wizyta trwała zaledwie kilka minut, Pani doktor nawet nie przyjrzała sie mojej twarzy, gdy zaczęłam zadawać pytania o moją dość problematyczną cerę , pani doktor stwierdziła że taka moja uroda, na każde pytanie odpowiadała zbywająco, zerkając na terminal by już skasować mnie za wizytę, miałam wrażenie że nie słucha moich pytań , nie polecam.

Zgadzam się z opiniami powyżej...wciska bezsensowne teorie. Kompletnie nie słucha co się do niej mówi ...

NIE POLECAM! Zostałam totalnie zlekceważona przez panią doktor o ile tak można ją nazwać. Przyszłam do lekarza między innymi z powstałą sinofioletową naroślą na uchu. Pani Lejtman nawet nie przyjrzała się, stwierdziła że ona nic nie widzi fioletowego i mam sama obserwować. Chciałam jeszcze porozmawiać na temat mojej cery, ale gdy usłyszała słowo "naczynka" przerwała mówiąc do mnie "Nic nie poradzę, tak już będzie, kruchość naczyń, używać kremów" Totalnie zmarnowany czas i nerwy. 0/10

Totalnie zmarnowany czas i nerwy. 0/10

NIE POLECAM! Wizyta trwa jedną minutę. Bez diagnozy wystawiona recepta i do widzenia. "Lekarz" który nawet nie podchodzi do pacjenta żeby spojrzeć. Pacjent ma siedzieć w odległości kilku metrów. Omijać szerokim łukiem.

Nie polecam Pani „doktor „ jeżeli można ja tak nazwać. Byłem u tej pani z brodawkami na pięcie. pani doktor stwierdziła ze to nie sa brodawki tylko zwykle zapalenie przy czym wypisała mi maść która spowodowała ze z 5 brodawek zrobiło się około 50 i zakażenie krwi( udałem się do innego lekarza który stwierdził diagnozę w pare sekund ). Nigdy do tej pani pożal się Boże doktor nie wrócę i nigdy nie polecę nikomu . Omijajcie jej gabinety szerokim łukiem.

Bardzo nie polecam Pani doktor. Nieodpowiedzialna z brakiem kompetencji. Całkowity brak szacunku dla pacjenta. Zamiast pomocy słuchałam że ludzie radzą sobie z takimi problemami. Grozi mi zmiana zawodu a doooktorka siebie że mnie kpi. W opiniach jedna gwiazdka to stanowczo za dużo.

W opiniach jedna gwiazdka to stanowczo za dużo.

Byłam dzisiaj na wizycie u pani „doktor” przez około 2min. Zarozumiała, bezczelna. Nie raczyła spojrzeć na twarz. Twierdzi ze badanie krwi jest bezpodstawne przy leczeniu trądziku u dorosłych. Wystawia receptę i następny proszę...

A ja polecam :) Pani doktor miła, uprzejma, bardzo dobrze obchodziła się z moją 2,5 letnia córeczka podczas mrożenia zmiany, inny lekarz powiedział ze trzeba to wyciąć i zostałaby jej blizna do końca życia.

Nie polecam! To co ta Pani poleciła mojemu dziecku to paranoja. Ta Pani nie powinna się nazywać lekarzem. I kto w ogóle mógł ta Panią zatrudnić.

Również nie polecam tej pani "doktor". Nie wiem jak ta pani skończyła studia, gdyż posiada znikomą wiedzę na temat chorób skórnych i ich leczenia. Miałam problemy z trądzikiem, odbywałam u niej kilka wizyt i za każdym razem przepisywała to samo. Drogie leki, które nic nie pomagały, do tego koszty wizyty. Widać pieniądze pacjenta są dużo ważniejsze dla tej lekarki, niż jego zdrowie.