dr n. med. Katarzyna Przybyszewska

Pełnomocnik ds. organizacji lecznictwa zamkniętego,
kierownik Poradni Gastroenterologicznej,
kierownik Oddziału Pediatrycznego Dzieci
Starszych z Pododdziałami Alergologii i Gastroenterologicznym

jeden z lepszych lekarzy , doradzi wytłumaczy porozmawia :)

jeden z lepszych lekarzy , doradzi wytłumaczy porozmawia :)

Przede wszystkim - kompetentna - umie znaleźć problem i wskazać skuteczne leczenie, na dodatek antybiotyki podaje tylko kiedy to niezbędne, a nie z byle powodu. Dokładnie wypytuje o objawy zanim poda diagnozę. Znam ją od kilkunastu lat, leczy moją starszą córkę od niemowlęctwa i była jedynym lekarzem, który na alergię na mleko zalecał restrykcyjną dietę eliminacyjną, a nie tony leków odczulających...Przez te lata przerobiłam wiele chorób u mojego dziecka i wiem, że to lekarka godna zaufania...zresztą druga córeczka też jest jej pacjentką:-) I jeszcze jedno - potrafi działać uspokajająco na panikującą mamę - wiem to z autopsji:-)

Najbardziej kompetentny lekarz z jakim miałam do czynienia. Pomogła moim dzieciom w naprawdę poważnych chorobach a nie "małym katarze".

po prostu straszna, nie komunikatywna, wyniosla, sprawiajaca wrazenie znudzonej i nieobecnej.

Wczoraj byliśmy u Pani doktor Przybyszewskiej. Jest bardzo konkretna i miła (nasz 3 letni synek po wizycie powiedział -"Fajna ta Pani doktor" )Najważniejsze, że nie musieliśmy długo czekać na wizytę. Bardzo bym chciała aby diagnoza się potwierdziła ale na to musimy jeszcze troszkę poczekać. Pozdrawiamy Panią doktor serdecznie. Troszkę uspokojona i troszkę przewrażliwiona mama :)

Pozdrawiamy Panią doktor serdecznie.

Troszkę uspokojona i troszkę przewrażliwiona mama :)

pani doktor jest bardzo uprzejma, dokładnie wypytuje o wszystkie objawy. zwraca też uwage na inne choroby. bardzo pomogła mojemu synkowi ;)