dr n. med. Katarzyna Sobańska

Wenerolog, Dermatolog

2,6
2,9
2,7

Zgadzam się z poprzednim komentarzem, dr Sobańska przepisała "lekki" lek, a raczej krem i kazała przyjść za 2 tygodnie, żeby mogła przepisać kolejny lek, jak to ona określiła"mocniejszy" w zależności od rezultatów. Dla mnie to naciąganie ludzi na kolejne wizyty

Chodziłam do doktor ok. roku leczenie było długotrwałe i nie skuteczne. P. doktor przeciąga wizyty zwłaszcza prywatne bo wiąże się to z niemałymi kosztami. Jestem nie zadowolona z leczenia pani doktor Sobańskiej ! Wizyty trwają b. krótko, leczenie nieskuteczne.

Byłam u Pani Doktor i jest bardzo miła i uprzejma. Umie wytłumaczyć chorobę i jak ja leczyć. Polecam wszystkim.

nie polecam, nikt nic nie wie, nie wiedzieli ze jestesmy zapisani od 3 tygodni

nie polecam, nikt nic nie wie, nie wiedzieli ze jestesmy zapisani od 3 tygodni

rzeczywiściwe wizyta wyglada tak że juz w drzwiach pyta co dolega zanim dojdziesz do biurka to diagnoza postawiona siadasz tylko po to by nie stac nad pania doktor jak recepte ci wypisuje. ALE jako jedyna mi pomogła miałam straszne problemy z buzia wygladała jak po bitwie miałam ropne stany głeboko pod skórą wstydziłam się wychodzić z domu. Przechodziła rózne zabiegi naświetlania zaszczyki nawet brałam Dopiero dr Sobańska mi pomogła jestem za to BARDZO WDZIĘCZNA!!!

Wizyta trwała do dwóch minut, nawet nie raczyła dokładnie obejrzeć miejsce chore, ale za to miałem wypisane na recepcie leki za przeszło 100 zł - takie nowe - polecane przez firmy farmaceutyczne. Nie wykupiłem tego. Pani w aptece dała mi identyczne tylko pod inną nazwą bez recepty i za 12 zł. Nie polecam pani doktor.

Polecam zdecydowanie!!! Szalenie sympatyczna i kompetentna pani doktor.Do problemu podchodzi bardzo profesjonalnie i po wizycie człowiek od razu wychodzi spokojniejszy.Uważam ze jest to specjalista wysokiej klasy. Szczerze wszystkim polecam.

Chodze do dr Sobańskiej już rok. Widzę efekty. Leczenie jest długie ale skuteczne. Przepisuje mi różne leki ale też zabiegi i moja twarz po roku poprawiła się:) było źle a jest super :) Osoba bardzo miła i kompetentna. Mam wrażenie, że zna się na rzeczy i wie co robi. Leczenie twarzy to nie sprawa na 2 wizyty.. trzeba czasu i cierpliwości. Polecam

Wizyta u pani dr trwała 3 minuty ,dosłownie.pani dr.nawet nie obejrzała mojej skóry tylko od razy wypisała recepte na sterydy chociaz uprzedzalam,ze ich nie chcę,Spóźniła się 1,5 godz.

Pani Sobańska jest bardzo specyficznym człowiekiem. Raczej nie wydaje się miła, albo po prostu trafiłam na jakiś gorszy okres jej życia.