dr n. med. Kazimierz Radwandr n. med. Kazimierz Radwan - zdjęcie profilowe

dr n. med. Kazimierz Radwan

Internista, Kardiolog

Zupełnie inne podejście do pacjenta niż spotykałam dotychczas. Chciałabym częściej móc porozawiać, bo to już dużo pomaga - ale dzięki dotychczasowemu leczeniu nie ma takiej potrzeby. Polecam wszystkim cierpiącym na choroby serca i nie tylko.

Bardzo dobry kontakt, od początku wzbudza zaufanie, podchodzi do pacjenta bardzo kompleksowo, unika nadmiaru skierowań na badania dodatkowe i do innych spoecjalistów, BADA PACJENTA,przyjmuje punktualnie w gabinecie szxanując cudzy czas, nie lubi spóźnień. Efekty leczenia bardzo dobre - często wystarczy już sama rozmowa. Bardzo polecam. Anna G. Jędrzejów

Anna G. Jędrzejów

Pan Doktor to wspaniały lekarz i diagnosta , ma zawsze czas dla pacjenta .Godny polecenia!Dziękuję!

Bardzo dobry lekarz, bardzo kompetentny. Bardzo dobrze dobiera lekarstwa. Poleciłam go znajomym i też są bardzo zadowoleni.

Bardzo dobry lekarz, bardzo kompetentny.
Bardzo dobrze dobiera lekarstwa.
Poleciłam go znajomym i też są bardzo zadowoleni.

Jest naprawdę dobrym lekarzem!Polecam.

Jest naprawdę dobrym lekarzem!Polecam.

Bardzo polecam.

Bardzo polecam.

Po raz pierwszy ktoś zajął się mną kompleksowo i nie odesłał do kolejnego specjalisty. Nareszcie wszystko się wyjaśniło, wiem co się dzieje z moim zdrowiem i jest mi lżej. Zdrówko też wraca do normy. Oby takich więcej. Dziękuję Doktorze!

Wspanaiały lekarz!!! Wreszcie mnie ktoś wysłuchał!!! Po wizycie od razu czułem się lepiej, Pan dr. Radwan zmienił mi leki, zalecił kontrolne badania i jasno wytłumaczył zalecenia oraz stan mojego zdrowia.