Lekarze Kazimierza Wielka

lek. dent. Paweł Taszakowski

ESTETYKA-DENT
ul. Henryka Sienkiewicza 1
28-500 Kazimierza Wielka

Pan Taszakowski to zdolny mlody lekarz. Bardzo angazuje sie w kazde leczenie moich zębów. Mam do niego 100% zaufanie. Jestem cały czas pod stały opieką. Dość szybko mozna sie dostac na wizytę szczególnie jesli chodzi o bolący ząb ;)
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Marek Józefczak

Ginekolog

Kazimierza Wielka

Pan Doktor jest specjalistą godnym polecenia. Można spokojnie wyjaśnić wszystkie problemy, poświęca tyle czasu ile pacjentka potrzebuje. Zawsze oddzwania. Podchodzi do każdego z szacunkiem i wielką kulturą osobistą.

lekarz Małgorzata Podkopał

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Estetykadent
Sienkiewicza 1
28-500 Kazimierza Wielka

Bardzo wysokie ceny - niesamowite jak lekarz może zarobić tyle pieniędzy w 10 minut. Sugerowanie wielu zabiegów bez konkretnego wyjaśnienia. Kiepska organizacja, niesprawność w użytkowaniu narzędzi dentystycznych. Po wizycie, lekarz zostawil mnie z informacja Iż większąść zębów wymaga plombowania - koszt rzędu 1000 zł. A no i jeszcze jakieś piaskowanie, wybielanie by się sprzydało. wow, zważając na to iż nic mnie nie bolało i pół roku temu wszystkie były w ...

lekarz Joanna Gurgul-Żółkiewicz

Internista

NZOZ MAXMED SEBASTIAN OCHENDUSZKA
ulica Kolejowa 27F
28-500 Kazimierza Wielka

Nie potwierdzam opinii obu Pani ani osoby bez kręgosłupa podpisującej się jako Anonim. Trochę więcej jak 8 miesięcy temu dzięki wiedzy, kompetencji wynikającej nie tylko z jej wykształcenia i przygotowania internistycznego jak i pulmonologicznego, chęci uczenia się, dzisiaj żyję i poruszam się o własnych siłach, a nawet pracuję. Inni postawili na mnie krzyżyk i mówili, że jak przeżyję to będę niesprawny i na rencię. Tak nie jest dzięki Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Marko

lek. dent. Marek Plebański

Przychodnia Rejonowa
Szkolna 22A
28-500 Kazimierza Wielka

Lecze zęby u pana doktora od lat i jeszcze nigdy sie nie zawiodłam,zawsze trafna diagnoza,uprzejma i mila atmosfera, a co najważniejsze jakosc usług i fachowość,wizyty u pana doktora to czysta przyjemnośc:)

lekarz Iwona Biel-Kowalska

Prywatny Gabinet Lekarski
Piłsudskiego 17
28-500 Kazimierza Wielka

Bardzo polecam Panią doktor. Dzięki jej profesjonalizmowi i umiejętnościom mam nareszcie piękny, zdrowy uśmiech. Podziękowania dla Pani Doktor. Zdecydowanie będę tu wracać. Pozdrawiam, Karolina
Opinia dodana przez: Karola

lekarz Andrzej Anielski

Pediatra

28-500 Kazimierza Wielka

Stosuje przestarzałe metody badania noworodków, nie konsultuje z rodzicami tego co robi sprawiając dziecku ból
Opinia dodana przez: piotr

lekarz Mirosław Czarnocki

Okulista

Koszycka 14

Witam,
bardzo kompetentny, uprzejmy i godny polecenia lekarz. Rzetelnie tłumaczy choroby i przebieg leczenia. Poświęca wystarczającą ilość czasu pacjentowi.
pozdrawiam Bożena :)
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Jarosław Pikoń

Internista

NZOZ MAXMED SEBASTIAN OCHENDUSZKA
ulica Kolejowa 27F
28-500 Kazimierza Wielka

Lekarz kardiolog Jarosław Pikoń to godny polecenia,pełen empatii specjalista.
Polecam i dziękuję.
Regina K
Opinia dodana przez: Regina

lekarz Maria Sierant-Winiarczyk

Pulmonolog, Internista

Zakład Opieki Pielęgniarskiej
Kościuszki 7/2
28-500 Kazimierza Wielka

Wspaniały lekarz. Pełna diagnostyka i skuteczne leczenie. Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Dziękuję i polecę każdemu choremu.