lekarz Kinga Janosz

Przez przypadek trafiłam na stół pani doktor. W trakcie krojenia mnie odbywali pogawędkę. Pani doktor „może spróbujemy tym nowym szwem”...”No i co? Ładnie to wyszło?”...”trochę więcej roboty a taki efekt”. Anestezjolog „możemy tez spróbować nakłuć ranę znieczuleniem, jak chcecie, potem mniej boli”. Pani doktor „ No pokaz”, „o fajne”. Po operacji, pani doktor przysiadła obok i opisała dokładnie jaki jest stan mojego synka i moj. Wspomnę ze nie miałam żadnych „znajomosci” z tym zespołem! Jestem pod ogromnym wrażeniem.

Dzięki takim lekarzom człowiek w szpitalu od razu czuje się lepiej, przyjaźniej, bezpieczniej. Uśmiechnięta, ludzka, życzliwa, fachowa, konkretna. Dziękuję Pani Kingo za szybkie decyzje i rzeczowe instrukcje podczas porodu. Oby więcej takich lekarzy jak Pani. Milena Pikus

Wspaniały lekarz i człowiek! Prowadzenie ciąży i wizyty kontrolne z Panią doktor to sama przyjemność i zero stresu. Konkretna, rzetelna i pomocna. Duże pokłady poczucia humoru. POLECAM wszystkim przyszłym mamą.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu. Cudowna, ciepła osoba i przede wszystkim świetny specjalista. Polecam!

Zdecydowanie polecam Doktor Kingę. Każda wizyta jest bezstresowa z uśmiechem na twarzy brak poczucia dystansu czy dyskomfortu. W szpitalu(NFZ) oraz prywatnie w przychodni takie samo pozytywne podejście do pacjenta. Szczegółowe omówienie każdego zadanego pytania.

Super człowiek. Trafiłam do Dr.kingi z infekcja. Odrazy zrobione badania wytłumaczenie wszystkiego od a do z. Teraz jestem w ciazy pod kontrolą Doktor. Jestem bardzo zadowolona. Miła sympatyczna osoba. Wyluzowana do pogadania jak z koleżanką.

Bardzo życzliwa i empatyczna z poczuciem humoru, a nade wszystko kompetentna z indywidualnym podejściem do Pacjenta. Polecam z całego serca!!!

Polecam z całego serca!!!

Super lekarz. Kompetentny, ale jednocześnie bardzo wyluzowany i nie stresujący pacjentki. Zdecydowanie polecam.

Cudowny człowiek o złotym sercu. Trafiłam do niej w ciąży, od pierwszych tygodni byłam pod jej opieką. Zarówno prywatnie jak i na NFZ, traktowała mnie tak samo. Cierpliwie odpowiada na pytania, wyjaśnia i rozwiewa wątpliwości. Na każdą wizytę czekałam jak na spotkanie z przyjaciółką. Rodziłam w szpitalu Narutowicza gdzie Pani doktor pracuje, mimo że do samej opieki na oddziale patologii ciąży jak i poporodowym mam wiele zastrzeżeń, to dr Janosz odwiedzała mnie jak tylko była w szpitalu, była nawet oglądać dzidziusia. Podała mi swój nr prywatny, gdybym miała jakieś pytania. Na prawdę polecam każdej ciężarnej takiego lekarza prowadzącego :)