lekarz Kinga Kowalewska

Psychiatra

nie polecam mam wrazenie ze pani doktor nie slucha co sie do niej mowi i nie ma szczegolnych informacji o diagnozie trudno jest cokolwiek sie dowiedziec szybkie zbycie pacjenta nie chcialbym tu trafic drugi raz robienie tylko kasy

Nie polecam. Zostałam potraktowana jak świr i narkoman. Gdyby nie to, że kiedyś tam dr Masłowska mnie super zdiagnozowała to do pani Kowalewskiej poszłabym dwa razy: pierwszy i ostatni. Uważam, że psychiatra powinien mieć szczególny rodzaj empatii. A tu nic. Duma, pycha i zarozumiałość. Co prawda byłam w ramach NFZ więc może wizyta prywatna byłaby milsza. W ogóle w tym cogito kiepsko z tymi lekarzami. Była fajna, młoda psychiatra, dr Marta, ale już jej nie ma. Szkoda, bo mam do nich rzut beretem, ale wrócę na Piaskową Górę. Dalej, ale normalniej.

Bardzo odpowiedzialny lekarz. Słucha pacjenta - a to jest rzadkość w obecnych czasach. Zawsze stresuję się przed wizytą a wychodzę wyciszona i pełne nadziei, że dam radę, że przede mną jeszcze dobre dni. Polecam :)

Nie polecam. Bezpieczniej niż do tej pani jest już nawet pójść do znachora. Pojęcie konował pasuje tutaj jak mało kiedy. Cokolwiek by Ci nie było znajdzie na to psychotrop zanim jeszcze skończysz mówić. Bo tak naprawdę do tego się ta pani tylko nadaje: do wypisywania recept. W jej oczach stajesz się człowiekiem chorym psychicznie jak tylko przekroczysz jej próg, nie ważne co powiesz. A porządny wywiad? Terapia? No tez coś, jak śmiesz pacjencie czegoś takiego w ogóle wymagać! Masz tu receptę i następny.