Bardzo kulturalna i znająca się na swojej pracy p. doktor. Cierpliwa i rzeczowa. Cała ekipa która pełniła dyżur była profesjonalna i pomocna. Myślę że to właśnie lekarz wprowadza taką dobrą atmosferę gdzie chory człowiek czuje się spokojny i zaopiekowany mimo problemów zdrowotnych

rzeczowa, kompetentna a przy tym ludzka, gorąco polecam, miło byłoby gdyby więcej było takich lekarzy

Pani doktor jest miłą,sympatyczną osobą. Jako lekarz jest bardzo precyzyjna,nie wypuści pacjenta aż nie postawi odpowiedniej diagnozy.Godna zaufania.