lek. med. Konrad Jankowskilek. med. Konrad Jankowski - zdjęcie profilowe

lek. med. Konrad Jankowski

Psychiatra

Lek. med. Konrad Jankowski jest specjalistę w zakresie psychiatrii. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej i naukowej. Jest ordynatorem Oddziału psychatrycznego D w Szpitalu im. J. Babińskiego W Łodzi. Wcześniej pracował m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Warcie oraz w Oddziale Psychiatrii Centralnego Szpitala Klinicznego UM przy ulicy Czechosłowackiej w Łodzi.

Chcę z całego serca podziękować Panu Doktorowi za leczenie prze miły i delikatny lekarz rozmawia się z nim bez stresu.bede polecać Pana doktora znajomym jeszcze raz dziękuję pozdrawiam

Dzięki pracy Dr Pana Konrada Jankowskiego, który wspiera mnie w długoletnim stresie gdzie ZUS popełnił błąd i nie płaci mi należnej emerytury od 2009 r mimo że obecnie mam 60 lat pracy i robi wszystko by nie wypłacić. Przetrwałem i bardzo dziękuję za to wsparcie. Polecam wszystkim Pana doktora, wysoka profesjonalność i ludzkie podejście do pacjenta oraz życzliwość.

Dzięki pracy Dr Pana Konrada Jankowskiego, który wspiera mnie w długoletnim
stresie gdzie ZUS popełnił błąd i nie płaci mi należnej emerytury od 2009 r
mimo że obecnie mam 60 lat pracy i robi wszystko by nie wypłacić.
Przetrwałem i bardzo dziękuję za to wsparcie.
Polecam wszystkim Pana doktora, wysoka profesjonalność i ludzkie podejście
do pacjenta oraz życzliwość.

Bardzo miły Pan Doktor jestem zadowolona z konsultacji napewno będę korzystać z porad Pana Doktora bardzo miły uprzejmy pozdrawiam Daria z Niemiec

Lekarz godny polecenia, zawsze znajduje czas dla pacjenta, zawsze cierpliwie tłumaczy skutki i przyczyny zaborczej i chorób. Zawsze w trudnych momentach reaguje natychmiastowo.

Dardzo dobry lekarz pomógł mi w trudnych chwilach nie tylko lekami ale i rozmowa czas który poświęcił mnie i mojemu mężowi jestem ogromnie wdzięczna. Polecam i jeszcze raz dziękuje Ewa

Nie polecam. Całkowicie nie polecam. Leczę się u tego doktora od kilku lat i nie widzę żadnych skutków a gdy jest źle doktor niestety nigdy nie ma czasu dla pacjenta.