lek. dent. Konrad Możdżeń

3,4
3,4

Daję Panu doktorowi 6+! Bardzo miły, troskliwy i profesjonalny. Wyrywanie ósemek stało się prawie przyjemnością:) WSZYSTKIM POLECAM

Witam. Odwiedziłam doktora z wizytą na NFZ i prywatnie, i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona poleciłam go już chyba 10 osobom i wszystkie tak samo zadowolone jak ja. Ponadto koszt wizyty prywatnej jest przystępny!!!!! Polecam ząbki zdrowe i ładne :) Magda

Doktor jest bardzo młody ale utalentowany- usunal mi ósemkę, której inny lekarz nie mógł wyrwac. Zakładanie szwów trwało dłużej niż sam zabieg i jestem p.Konradowi bardzo wdzięczna, bo dzięki niemu uwierzyłam ponownie w dentystów:). Na pewno do Niego wrócę.

Pan doktor faktycznie jest sympatyczny, jednak miałam odbudowywaną górną szóstkę, i przez jakies dwa miesiące cały czas odczuwałam ból (na ciepło / zimno).

Ja też miałam usuniętą 8-kę, jest już 20 godzin po znieczuleniu i nie czuję nadal brody ust i dziąsła, przypadek? jeszcze się dowiem ale zapewne użyto dużego stężenia znieczulenia, zapewne niepotrzebnie, jestem załamana bo możliwe że nie odzyskam czucia, ja nie polecam