lekarz Krystian Pyszel

Serdecznie polecam pana doktora. Jako jedyny był pewny diagnozy i zastosowania leczenia w chorobie mojej mamy, a chcę zaznaczyć, że byłam wcześniej u trzech lekarzy i żaden z nich nie pomógł, rozkładali ręce...Pan doktor Pyszel przeprowadził wywiad, zrobił USG, postawił diagnozę i bez wahania zastosował leczenie. Jestem pod wrażeniem: pełna kompetencja i wiedza. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE

DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE

Po wizycie u Pana doktora jestem bardzo zadowolony, na każde pytanie otrzymałem odpowiedź wprost. Przebieg operacji, rozmowa przed i po, była dla mnie rewelacyjna. Czas rehabilitacji był dla mnie również dobrze zapamiętanym czasem. Pan doktor jest lekarzem godnym polecenia gdyż zaangażowanie i spokój jaki otrzymałem w każdym momencie był dla mnie wzorem.

Jestem bardzo zdziwiona komentarzami ??... byłam u Pana doktora na pogotowiu a potem 2 razy trafiłam na niego w poradni i mogę tylko mówić same superlatywy ... Te poprzednie komentarze to raczej jedna i ta sama osoba :) Cóż ...ja na pewno bardzo dziękuję za opiekę i trafna diagnozę .

Ja akurat byłam z dzieckiem w szpitalu na pogotowiu i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń,był bardzo miły i sympatyczny a co najważniejsze bardzo nam pomógł:)