lekarz Krystyna Rybka

2,8
2,7
2,4
2,4

Arogancka, w ciągu 5 min 3 razy zmieniała zdanie na temat diagnozy - rtg płuc. W koncu stwierdziła, ze to po szczepionce !!!! Nie raczyła wypisać skierowania na zalecone badania, stwierdziła, ze mogę wziaśc od rodzinnego albo prywatnie zrobić. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta u tej pseudo lekarza.

U Pani Doktor leczyłam się na NFZ z powodu ostrej alergii. Dzięki dobrze prowadzonej terapii pozbyłam się uciążliwych dolegliwości, które dokuczały mi przez niemal całe życie. Doktor Rybka ma bardzo dobre podejście do pacjentów, jest kulturalna, życzliwa i troskliwa. Kiedy dostałam poważnej infekcji, dała mi prywatny numer telefonu i zaproponowała, abym w razie potrzeby do niej dzwoniła o pomoc. Zdarzało się również, że kiedy nie mogłam dostosować się do jej godzin przyjęć, przyszła do pracy parę minut wcześniej, aby mnie przyjąć. Kiedy po kilku latach, kiedy program mojej immunoterapii dobiegł ...

Doktor Rybka ma bardzo dobre podejście do pacjentów, jest kulturalna, życzliwa i troskliwa. Kiedy dostałam poważnej infekcji, dała mi prywatny numer telefonu i zaproponowała, abym w razie potrzeby do niej dzwoniła o pomoc. Zdarzało się również, że kiedy nie mogłam dostosować się do jej godzin przyjęć, przyszła do pracy parę minut wcześniej, aby mnie przyjąć. Kiedy po kilku latach, kiedy program mojej immunoterapii dobiegł końca, rozstawałam się z Panią Doktor jak z kimś naprawdę mi bliskim.

Strata czasu, przyjechałam do Pani z wysypką, miałam wykonane badanie krwi na którym wyraźnie było pokazane, że organizm walczy z jakąś infekcją. Pani nawet nie spojrzała na wyniki. Nieuprzejma, czułam się jakbym jej przeszkadzała. Nie potrafiła nic wyjaśnić ani polecić czegokolwiek aby wysypkę wyeliminować czy załagodzić jej objawy. Nie zleciła żadnych badań, nawet nie spojrzała na skórę… Odradzam!

Odradzam!

Najgorsza pani doktor z jaką miałem do czynienia. Bardzo chamska i nie uprzejma. Nic nie tłumaczy z wielką łaska udziela odpowiedzi na pytania jeżeli wogole ich udziela. Minęła się z powołaniem. Zdecydowanie nie polecam. Atakuje człowieka uszczypliwymi uwagami. Omijać ją szerokim łukiem.

Pani Doktor jest osobą kompetentną,z dużym doświadczeniem trafnie diagnozuje i leczy.Mnie wielokrotnie bardzo pomogła.Jest bardzo dobrym lekarzem godnym polecenia.

Musze powiedzieć że trafiłem do najgorszego lekarza jakiego spotkałem dziwie się że przychodnia dalej utrzymuje współpracę gdy tak im psuje opinie i blokuje miejsce osobie której naprawdę chce się pracować. Gburowata oraz tak nie miła że odechciewa się już leczyć. Proponuje szukać innego lekarza nie tracić czasu na wizytę.

Byłem u "Pani doktor" z córką - jednym słowem porażka. Nie będę nawet zaczynał o uprzejmości, podejscia do pacjenta itp. bo tego u "Pani doktor" nie ma co nawet szukać. Poprosiłem ją o wypisanie skierowanie na badania (jak sie okazało koszt badań to 25zł - niestety dowiedziałem się po fakcie bo od razu zrobiłbym je prywatnie bez zawracania sobie głowy) na co Pani doktor mi odpowiedziała, że nie wipisze mi tego badania bo to są koszty dla przychodni, zdrowie dziecka nie ma tu znaczenia - liczą się pieniądze przychodni dla "Pani doktor". Jeśli macie problemy z niskim ciśnieniem to w 100% polecam tą Panią bo podnosi je momentalnie.

Profesjonalne podejście do pacjenta,a co najważniejsze szybka diagnoza. Polecam wizytę u Pani Doktor.

Zgadzam się z opiniami o skandalicznym podejściu do pacjenta, podczas prywatnej wizyty nie mogłam wyjść z szoku, mama, starsza osoba całkiem zaniemówiła.

Proszę aby opinia została anonimowa. Jestem uczulony między innymi na pyłki traw. Po 10 latach leczenia czyli brania szczepionek odczuwam dużą poprawę. Rzadko muszę zażywać jakiekolwiek leki. A kiedyś brałem ich całą masę. Myślę że jeśli chodzi o alergię to jeden z lepszych lekarzy. Nie polecam natomiast Pani Lekarz w razie infekcji bakteryjnej czy wirusowej - wg mnie w takim przypadku zdecydowanie lepiej jest wybrać lekarza pierwszego kontaktu. Kolejna zaleta to krótkie terminy i szybka wizyta. Jeżeli nie ma miejsc to na plus jest też to, że do Pani lekarz można zadzwonić z awaryjną sytuacją i zgodzi się na rejestrację. Oczywiście jest też minus - na pierwszej wizycie wkurzyło mnie to, że czułem się jak na przesłuchaniu ale nie żałuje dziś, że zmobilizowałem się na kolejne wizyty.