lekarz Krystyna Rybka

2,7
2,9
2,5
2,5

Dramat nie polecam i dziwię się że ta kobieta nadal pracuje!!!! Tyle złych opinii i nikt z tym nic nie robi więcej szkody niż pożytku może wyrządzić taki lekarz. Porażka

Wizytka przebiegła bardzo pozytywnie. Pani Doktor wbrew wielu poprzednim opiniom, jakie tu przeczytałam wysłuchała mnie, ale na szczęście umiejętnie nie pozwalała na to, bym wprowadzała ją w błąd, pomimo że nieświadomie się starałam. Dostałam wbrew sowim oczekiwaniom lekarstwa do nosa, co od razu zaczęło mi pomagać i miało ogromy wpływ na to, co w momencie wizyty dokuczało mi głównie w dolnych drogach oddechowych… Recepta od Pani Doktor Rybki doskonale uzupełniła moje lekarstwa + zredukowała ich ilość i w końcu pozbyłam się dręczących mnie długo uciążliwych objawów. Pani Doktor jest miła, choć nie uśmiecha się na siłę, słucha, dokładnie analizuje słowa pacjenta i służy dobrą radą. Po tej wizycie wprowadziłam również sporo zmian na lepsze w swoim jadłospisie. Jestem wdzięczna. Polecam i sama do Niej wrócę.

Pani doktor podeszła do mnie lekceważąco oraz do moich objawów. Nie chciała nawet przeglądać wyników badań. Na każdą przyczynę objawu rzucała to że z otyłości to że Pani schudła, to od wysiłu to od siedzenia. Podchodziła lekceważąco do opisu przez że mnie objawów pisząc i myśląc nad lekami do innego pacjenta oraz drukując receptę. Nie polecam .

Byłem u tego lekarza w ostatnim czasie na NFZ i nie rozumiem do końca opinii poniżej, faktem jest, że Pani doktor to nieco dziwna osoba, nie nazwałbym jej nieuprzejmą ani arogancką, moim zdaniem osoba ekscentryczna to najlepsze określenie. Poszedłem do niej ze skierowaniem od laryngologa z podejrzeniem alergii, miałem przy sobie całą historię leczenia i dokumentacje z przeprowadzonych badań (zdjęcia, odpisy). Bez problemu dostałem skierowanie na testy w tej samej przychodni, terminy szybkie, nie poczułem się w żaden sposób zlekceważony. Uważam, że jest to osoba kompetentna i wie o czym mówi, więc jeśli wiemy z czym się idzie do lekarza to nie będzie żadnego problemu, do mechanika jak się jedzie z samochodem i się nie powie gdzie usterka to fachowiec też może to źle odebrać i nas olać, co nie ? ( takie porównanie mi przyszło do głowy). Czy Panią doktor mogę polecić? Myślę że tak, ale dlatego że nie znam innego specjalisty na tej płaszczyźnie.

Bardzo dobry lekarz, tylko dzięki pani doktor żyje, gdyby nie jej diagnoza i zalecenia już by było po mnie.

Arogancka, w ciągu 5 min 3 razy zmieniała zdanie na temat diagnozy - rtg płuc. W koncu stwierdziła, ze to po szczepionce !!!! Nie raczyła wypisać skierowania na zalecone badania, stwierdziła, ze mogę wziaśc od rodzinnego albo prywatnie zrobić. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta u tej pseudo lekarza.

U Pani Doktor leczyłam się na NFZ z powodu ostrej alergii. Dzięki dobrze prowadzonej terapii pozbyłam się uciążliwych dolegliwości, które dokuczały mi przez niemal całe życie. Doktor Rybka ma bardzo dobre podejście do pacjentów, jest kulturalna, życzliwa i troskliwa. Kiedy dostałam poważnej infekcji, dała mi prywatny numer telefonu i zaproponowała, abym w razie potrzeby do niej dzwoniła o pomoc. Zdarzało się również, że kiedy nie mogłam dostosować się do jej godzin przyjęć, przyszła do pracy parę minut wcześniej, aby mnie przyjąć. Kiedy po kilku latach, kiedy program mojej immunoterapii dobiegł ...

Doktor Rybka ma bardzo dobre podejście do pacjentów, jest kulturalna, życzliwa i troskliwa. Kiedy dostałam poważnej infekcji, dała mi prywatny numer telefonu i zaproponowała, abym w razie potrzeby do niej dzwoniła o pomoc. Zdarzało się również, że kiedy nie mogłam dostosować się do jej godzin przyjęć, przyszła do pracy parę minut wcześniej, aby mnie przyjąć. Kiedy po kilku latach, kiedy program mojej immunoterapii dobiegł końca, rozstawałam się z Panią Doktor jak z kimś naprawdę mi bliskim.

Strata czasu, przyjechałam do Pani z wysypką, miałam wykonane badanie krwi na którym wyraźnie było pokazane, że organizm walczy z jakąś infekcją. Pani nawet nie spojrzała na wyniki. Nieuprzejma, czułam się jakbym jej przeszkadzała. Nie potrafiła nic wyjaśnić ani polecić czegokolwiek aby wysypkę wyeliminować czy załagodzić jej objawy. Nie zleciła żadnych badań, nawet nie spojrzała na skórę… Odradzam!

Odradzam!

Najgorsza pani doktor z jaką miałem do czynienia. Bardzo chamska i nie uprzejma. Nic nie tłumaczy z wielką łaska udziela odpowiedzi na pytania jeżeli wogole ich udziela. Minęła się z powołaniem. Zdecydowanie nie polecam. Atakuje człowieka uszczypliwymi uwagami. Omijać ją szerokim łukiem.

Pani Doktor jest osobą kompetentną,z dużym doświadczeniem trafnie diagnozuje i leczy.Mnie wielokrotnie bardzo pomogła.Jest bardzo dobrym lekarzem godnym polecenia.