lekarz Krzysztof Falkowski

Bardzo ciepłe podejście do pacjenta, lekarz rzeczowo opowiedział o problemie, cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i z całą pewnością mogę polecić lekarza.

Bardzo dobry lekarz. Cieszę się że trafiłam do tego lekarza,w sumie przez przypadek . Jedyna osoba, która poświęciła swój czas i doszła do tego co mi jest. Pełen profesjonalizm, cierpliwość i przemiła atmosfera. Wizyta u Pana Krzysztofa to sama przyjemność, zero stresu, pełne zrozumienie. Bardzo miło wspominam i polecam!!!

Jako lekarz orzecznik w ZUS powiem tylko jedno - za wszelką cenę udowodnić pacjentowi , że udaje ." Nie ma prawa boleć", a jak już boli to i tak przesadzasz. Przez 5 lat szprycuję się morfiną i opioidami z poradni leczenia bólu bo już nie wiem jak sobie ulżyć , mam za sobą 2 operacje kręgosłupa ,ale to i tak za mało. Po wizycie czułem przeszywający ból spowodowany sposobem wykonania badania, no ale racja i tak nie jest po mojej stronie.

Bardzo uprzejmy i fachowy lekarz. Bardzo cierpliwy. Ma dobre podejście do pacjenta. Potrafi przekazać zalecenia starszym pacjentom.