dr hab. n. med. Krzysztof Gołba

Kardiolog

Nigdy nie leczyłam się i nigdy nie będę u tego Pana ale przytrafiła mi się dość nieprzyjemna sytuacja z nim związana poza terenem szpitala..... arogancja i jeszcze raz arogancja zero empatii byłam zszokowana słownictwem tego Pana ,nigdy nie pomyślała bym , że mam doczynienia z panem profesorem

Brak szacunku dla pacjenta. Umówiona wizyta wchodzi się 2-3 godziny po czasie. Pan doktor nie lubi dociekliwych pytań, wyniosły mało uważny na pacjenta. Nie polecam cena nieadekwatna do usłupi

Znakomity specjalista kardiolog w czasie wizyty bardzo konkretnie mówi zrozumiałym językiem o chorobie i leczeniu poza tym odpowie na każde pytanie .W trakcie leczenia można zadzwonić zawsze udzieli porady .Dwa razy leżałem na jego oddziele każdego dnia pytał o moje samopoczucie zawsze uśmiechnięty i serdeczny .polecam gdy inni kardiolodzy nie radzą sobie z twoją choroba .TAK trzymać panie prof.

Polecam,bardzo kompetentny leczy mojego męża/po operacji tętniaka aorty/. Rzeczowy, odpowiedzialny i dostępny w razie konieczności o każdej porze.

Jestem Panem profesorem kompleksowo zachwycony! Nie spotkałem do tej pory tak kompetentnego lekarza również w tych dyscyplinach w których nie ma tytułu naukowego. Człowiek któremu obca jest rutyna i bylejakość. Gorąco polecam!

Moja mama leczyła się u tego doktora ( profesorem nigdy nie był ) przez dłuższy czas ( choroba niedokrwienna), brak jakichkolwiek rezultatów, zmieniliśmy lekarza bez tytułów, przesympatyczna pani prowadzi mamę do dzisiaj z dobrymi rezultatami. Wyniosły, nieuprzejmy, prostak jakich mało. Nie polecam.

Mam 36 lat, u profesora Gołby leczę się już od 17 roku życia. Jestem bardzo zadowolony z opieki pana profesora. Jest to bardzo dobry lekarz, godny zaufania.Można zwrócić się do niego z każdym problemem o każdej porze, uważnie wysłucha i dokładnie doradzi.Jest to lekarz godny polecenia.

Sądzę, że nie często spotyka się tak oddanego lekarza.

Sądzę, że nie często spotyka się tak oddanego lekarza.

Pan "profesor" smiechu warte,nawet nie wykonuje echokardigrafii. Po ostaniej wizycie powiedziałem sobie dośc.Na Ziołowej czeka się w dusznej poczekalni, wizyta grubo po czasie,a kompetencje takie sobie. Zapisujac się na wizytę czytałem poprzednie opinie,ale dopiero teraz widzę że wyglądają jakby były pisane przez dobrych znajomuch pana profesora,albo przez niego samego, sa bardzo w stylu podobne do siebie.Ludzie piszcie jaka jest prawda,no tak ale w poczekalni byli sami starsi ludzie i pewnie większość z nich pewnie nie potrafi obsługiwać komputera.

Wizyta + ekg. Lekarz bardzo kompetentny, miły i wie co robi. POLECAM

Wizyta + ekg. Lekarz bardzo kompetentny, miły i wie co robi. POLECAM