lekarz Krzysztof Idzikowski

Urolog, Chirurg ogólny

1,9
1,7
1,8

Pomimo mojego dużego dystansu wobec wszelkich treści zamieszczanych w sieci, uważam, że nie mogę być obojętnym wobec opisów rzekomych zdarzeń mających miejsce wokół osoby dr Krzysztofa Idzikowskiego, tym bardziej, że od dłuższego czasu jestem jego pacjentem. Tylko dzięki jego wielkiemu profesjonalizmowi i późniejszych działań wspaniałych lekarzy oraz personelu z Instytutu Onkologii przy ul. Wawelskiej udało mi się pokonać ciężką chorobę-przekleństwo wielu mężczyzn po 50 roku życia. Podczas wielokrotnych wizyt u dr Idzikowskiego nigdy nie spotkałem się z zachowaniem uwłaczającym etyce lekarskiej, jak np. nonszalancją, impertynencją czy lekceważeniem mnie jako pacjenta. Aktualnie "monitoring" mojego stanu zdrowia prowadzony przez dr Idzikowskiego sprawia, że moja kondycja nie tylko fizyczna bardzo poprawiła się, za co jestem wdzięczny Doktorowi.
Marek N.

Te wszystkie opinie to prawda, cham niemiłosierny i arogancki. Przez tego tyfusa mój ojciec jedną nogą już był w zaświatach. Bardzo pewny swojej pozycji, pacjentom odpowiada " to napisz skargę". Omijać szerokim łukiem. Z całego serca życzę wyprdl enia z roboty, a do życzeń dołączają się 3 byli pacjenci.

To, że czekałem 1,5 h na wejście do gabinetu, to chyba norma w Przychodni Szpitala Praskiego. Pan doktor przyszedł o 14:15 mając pacjentów umówionych od 12:00. To, że w gabinecie dowiedziałem się, że zabieg, na który czekałem miesiąc się nie odbędzie, bo doktor nie ma sprzętu i mam dalej czekać 2 tyg. na kolejny termin uznałem za kuriozum. Nawet w NFZ. Lekarz nieprzyjemny, skwitował wszystko wzruszeniem ramion. Odradzam.

Bardzo niemiły. Miałem wrażenie, że ma pretensję, że w ogóle do niego przyszedłem...................

jestem bardzo zadowolony z wizyty U doktora IDZIKOWSKIEGO ,ŚMIAŁO POLECA INNYM CZESŁAW B.

Niestety miałam nieprzyjemnośc trafić na dyżur tego lekarza. Nikomu nie polecam. Opryskliwy, krzyczacy, nie odpowiada na pytania, wyrzuca z gabinetu, zadaje ból nawet wtedy kiedy można go uniknąć (Zabiegi które wykonywane były w znieczuleniu wykonuje bez znieczulenia, szyje wyjacego z bólu człowieka bez znieczulenia, na prośbę o znieczulenie wysmiewa się ze może jeszcze anestezjologa ma wezwać). Kompletny brak szacunku do człowieka. Nie dałabym mu psa nawet poglaskac. Nie nadaje się do ludzi, do zwierząt i do pracy w publicznej służbie zdrowia (rozumiem ze w prywatnej mógłby co najwyzec myć podłogi) i ten komplet zenujacego nie-lekarza za nasze pieniądze. Najgorszemu wrogowi nie życzę kontaktu z tym Panem. Jeżeli masz wybór? Tylko nie do niego!

nie powinien być lekarzem- opryskliwy, niesympatyczny a na dodatek lubiacy zadawać pacjentowi ból. Ponadto nie ma szacunku dla osób które leczy i ich rodzin. Kiedy poszłam dowiedzieć się o stan zdrowia pacjenta bedacego pod jego opieką to przyjął mnie w pozycji leżącej oglądając biegi narciarskie. Nastepnym razem przyjął mnie po wykonaniu rozmowy z przedstawicielką ubezpieczyciela samochodu. Rozmowa praktycznie nie było tylko zdawkowe wyrywane od niego zdania. NIE POLECAM

Witam i przyłączam się do komentarzy moich poprzedników. Trudno tego człowieka nazywać lekarzem.Miałam kilka razy z nim do czynienia.Niestety.Jest opryskliwy,wulgarny,pacjentów traktuje jak intruzów.Nawet brak słów na określenie tego człowieka. Omijajcie go z daleka.Trgedia

Witam i przyłączam się do komentarzy moich poprzedników.
Omijajcie go z daleka.Trgedia

Bardzo nie miły, opryskliwy ten człowiek zapomniał,chyba że jest lekarzem i myśli że jest rzeźnikiem. On nie powinien leczyć powinni go wywalić na zbity pysk i jeszcze kopnąć na do widzenia.

Lekarz potraktował pacjentkę jak przedmiot. Podczas kontaktu telefonicznego i próby wyjaśnienia moich obaw - nie dał mi dojść do głosu, odpowiedział, że ma 30 letnie doświadczenie i się zna. Po czym odłożył słuchawkę.