dr hab. n. med. Krzysztof Iwaszkiewicz

USG, RTG

Pan Doktor jedzie na renomie, która jest nieadekwatna i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Jego podejście do pacjentki jest przedmiotowe a przecież wiele kobiet przychodzi do lekarza z problemem, niejednokrotnie w stresie bo coś dzieje się z ciałem. Pan doktor fuka na pacjentkę, nie waż się odezwać kiedy coś pisze, bo wtedy "tworzy dokument". To wszystko jest ok ale można po prostu powiedzieć to innym tonem z szacunkiem do człowieka. Teraz o diagnozie. Pan doktor zrobił mi usg piersi. Podczas badania powiedział że zmiany w moich piersiach nie są groźne, że trzeba zrobić usg za pół roku i obserwować temat. Pięć ton ciężaru spadło z moich ramion. Pan doktor przystąpił do opisu badania po czym nagle stwierdził że zmienił zdanie - biopsja. Spytałam dlaczego? Powiedział, że spojrzał teraz na poprzednie badanie i tam były zdjęcia i to go przekonało????? A jak nie miałabym poprzedniego USG? Omijając to, że zafundował mi diagnostyczną huśtawkę jego sposób bycia po prostu jest uwłaczający. Empatia leczy i wspiera, szczególnie jeśli człowiek jest w delikatnym miejscu bo choruje. Nawet jakby jakby mi zapłacono za kolejną wizytę u tego Pana, nie pójdę. Zapłaciłam 350 zł za doświadczenie które opisałam.

Chodzę do Pana doktora już od kilku lat. Ufam mu bezgranicznie I wiem, ze jestem w dobrych rękach. Uważam, że jest on jednym z najlepszych specjalistów od piersi, zresztą nie tylko ja tak uważam.Ilość pacjentek pod jego gabinetem świadczy o jego ogromej wiedzy i fachowosci. Pan doktor jest konkretny, uprzejmy, odpowiada na nurtujące nas pytania. Dla mnie to powinno być wyznacznikiem, świadczącym o jego kompetencjach I wiedzy.

Nie rozumiem pretensji ani oczekiwań Pan piszących tu komentarze. Doktor bardzo konkretny. Informuje oraz pyta o wazystko co istotne. Nie serwuje kawki na wejściu ale chyba nie o to chodzi. Jestem bardzo zadowolona

Chodziłam do tego lekarza wiele lat temu i wtedy byłam bardzo zadwolona. Teraz wybrałam się na konsultację i jestem wielce rozczarowana. Pan dr Iwaszkiewicz sprawia wrażenie jakby już nie był lekarzem z prawdziwego zdarzenia, ale biznesmenem, nastawionym tylko i wyłącznie na wyciąganie od klientek możliwie jak najwięcej pieniędzy. Umawiając się na wizytę, pytałam czy przy wykonywaniu usg ma znaczenie faza cyklu - uzyskałam inf, że absolutnie jest to bez znaczenia... (jak się okazało ma i to decydujące znaczenie). Badanie trwało 1 minutę, dr ignorował moje pytania i wątpliwości, najpierw stwierdził, że nie mam powodu do zmartwienia,ale skoro tak bardzo się przejmuję to mogę sobie zrobić u niego w gabinecie (koniecznie!) biopsję i będzie po kłopocie. Wyszłam przerażona i skonsultowałam to jeszcze z innym radiologiem, który podczas usg rozwiał kompleksowo moje wąpliwości i wszytsko spokojnie wyjaśnił. Nie dajcie się nabrać na "renomowane" nazwisko. Ten lekarz to już nie ten sam dr Iwaszkiwicz sprzed lat. Teraz liczy się na Wiolinowej 6 tylko biznes...

człowiek z doświadczeniem i praktyka. Polecony mi przez znajoma. dokładnie odpowiada na wszystkie pytania. Czasu poświęca tyle, ile trzeba - w końcu nie idzie się tam na herbatkę!!!

Biorąc pod uwagę ceny badań, Pan docent zdecydowanie już dawno temu powinien zainwestować w bardziej nowoczesny sprzęt. Po wizycie same negatywne odczucia, zbyt ich wiele, żeby opisywać. Każdy kto się wybiera, powinien pamiętać, że rutyna bywa zgubna ...

Każdy kto się wybiera, powinien pamiętać, że rutyna bywa zgubna ...

Jestem pacjentką dr. Iwaszkiewicza od ponad 10 lat. Oceniam wysoko jego kompetencje i stosunek do pacjenta. Kiedy wykonane podczas wizyty badanie mammograficzne i usg nie budzi jego zastrzeżeń wizyta trwa krótko, jest dobrze zorganizowana i wychodzę z kompletem dobrze opisanych zdjęć i badań. A także z ciepłym i silnym usciskiem dłoni dr Iwaszkiewicza. Jeżeli są wątpliwości Pan Doktór robi dodatkowe zdjęcia i tyle poświęca mi czasu i uwagi, abym wyszła świadoma tego co mam robić dalej. Polecam wszystkim Paniom, które lubią obdarzać swojego lekarza zaufaniem i nie chodzą do niego na zbędne "pogaduchy".
Wszystkiego dobrego.

Nie jestem w stanie na razie ocenic kompetancji dr Iwaszkiewicza ,mogę jedynie ocenić zachowanie: zimne przyjęcie, brak wyjasnienia choroby, odczucie żeby nie zadawac pytań tylko szybko się ubierać, wizyta trwala 5 minut, przewracanie oczami jak zadałam pytanie, kolejnego już nie odważyłam się zadać.

Pan doktor jest świetnym diagnostykiem i to wszystko. Słono sobie karze płacić za USG i Mammografię lekko przestarzałym sprzętem. W momencie problemu umywa ręce i mówi "ja tylko diagnozuję, a nie leczę" i z problemem dalej trzeba radzić sobie samej. Nie polecam!

Zdecydowanie odradzam tego pana. Chyba, ze ktoś lubi sie niepotrzebnie stresować i duzo placić, oraz - być traktowanym przedmiotowo. Uprzejmość robota: dzień dobry, do widzenia, jest mi pani winna jeszcze ... I nie daj Boze zadać jakiekolwiek pytanie, jak "maestro" zaczyna robić opis mammografii lub usg.