dr n. med. Krzysztof Komorowski

Endokrynolog, Internista

wspaniały człowiek , nauczyciel wielu lekarzy

wspaniały człowiek , nauczyciel wielu lekarzy

Dr. Komorowski uratował mi życie, kiedy przyszłam do niego po poradę w porost od lekarza ze szpitala na Batorego. Po obejrzeniu moich wyników natychmiast zostałam skierowana na operacją okazało się, że gdyby nie dr. Komorowski żyła bym jeszcze tylko pół roku. Teraz cieszę się życiem i rodziną DZIĘKUJĘ i polecam tego lekarza.

Profesjonalny w każdym calu, zrównoważony bez kompleksu boga. Duża wiedza i doświadczenie. Polecam każdemu, zgadzam się z moimi przedmówcami: doktor Komorowski to przykład dobrego lekarza.

Gorąco polecam tego lekarza-uratował mi życie

Gorąco polecam tego lekarza-uratował mi życie

Leczę się od wielu lat u P.Doktora - człowiek wyjatkowy, lekarz, który poświęca każdemu tyle czasu ile to jast konieczne do tego aby postawić diagnozę i wytłumaczyć pacjentowi jego stan zdrowia.Zastosowane leczenie zawsze skuteczne. Miły i uprzejmy. Wzudza zaufanie. Szkoda,że obecnie takich lekarzy jest coraz mniej. M.H.

Polecam wszystkim,jedyny minus to,że tak długo trzeba czekac na prywatna wizyte ;-)

Wspaniały lekarz, kompetentny, rzeczowy, uprzejmy, zna się na tym co robi i lubi to. Nigdy nie zamieniłabym Pana Komorowskiego na innego lekarza. Polecam wszystkim!

Fachowiec o wielkim sercu, najlepszy w swej dziedzinie! Niesamowity człowiek, zawdzięczam Panu Doktorowi bardzo wiele. Jest bezinteresowny. Nie przesadzę mówiąc, że to chodzące dobro...

Zdecydowanie polecam tego lekarza, gdyby wszyscy tak leczyli!!! Leczę się u doktora od paru lat. Korzystałam z porad zarówno w poliklinice (publiczna) jak i w gabinecie prywatnym, i moja opinia dotyczy obu miejsc. Dziękuję Doktorze!

Zdecydowanie polecam tego lekarza, gdyby wszyscy tak leczyli!!!