dr n. med. Krzysztof Kurek

Internista, Gastrolog

Ja polecam bardzo. Byłam wiele razy spławiana, bo kłopotliwy i trudny przypadek. Nie tylko postawił właściwą diagnozę, ale potem jak już byłam w szpitalu, to dzwonił do lekarzy, żeby się dowiedzieć, czy jest poprawa.

Nie no, zdecydowanie dobry. Kieruję do niego kolejnych znajomych, żaden złego słowa nie powiedział. Sam też jestem zadowolony. Na tyle skuteczny, że nie muszę go często widywać :)

Mam wyłącznie same zastrzeżenia. W ogóle nie pomógł. Przewaga formy nad treścią.

Calkowicie bez zastrzezen. Konkretny. I pomogl, a inni nie potrafili.

Calkowicie bez zastrzezen. Konkretny. I pomogl, a inni nie potrafili.

Byłem rozczarowany postawą lekarza, przepisał mi tylko tabletki. Rozmawiał ze mną z zadęciem, używając medycznego języka. Nie wiedziałem co mi jest po takiej wizycie. Poszedłem do innego lekarza i wszystko dokładnie mi wyjaśnił. Tabletki nie były potrzebne, tylko zmiana diety.

Lepszy niż inni, u których bywałem. Zainteresowany pacjentem. Powinien mieć więcej czasu na jedną osobę. Przed gabinetem wiecznie tłok.

Zdecydowanie odradzam, nie przepisuje potrzebnych badań, nie tłumaczy co leczy i dlaczego, nie podchodzi kompleksowo do chorego, nie okazuje szacunku pacjentowi

Lekarz godny polecenia, zainteresowany efektami leczenia

Lekarz godny polecenia, zainteresowany efektami leczenia

Konrad, zgadzam się z Tobą, że lekarz godny polecenia. Po raz pierwszy miałam wrażenie, że ktoś mnie słucha i próbuje pomóc, a nie zżyma się, że pacjentka trudna i tylko czas zabiera. I jest przy tym skuteczny. I cierpliwie tłumaczy.

Świetny. Z moją chorobą już kilku nie dało rady. Z tym lekarzem jest inaczej. Umie słuchać, wyjaśnia tak, że po wizycie sam mogę zacząć leczyć ;) Jak trzeba, wie, dokąd wysłać na jakieś dodatkowe badania. Polecam