lek. stom. Krzysztof Lewkowicz

Ortodonta

Właśnie skończyłam leczenie i jestem bardzo zadowolona może z wyjątkiem tych kolejek. Teraz dostałam nakładki retencyjne. A leczenie trwało trochę bo Hyrax i aparat stały górny i dolny.

Nie polecam, doktor mówi raz tak raz tak. w lipcu planował ściągnięcie aparatu stałego po pół roku. synowi odpadł zamek, a doktor nawet niego nie przykleił twierdząc, ze już nie ma takiej potrzeby.

Fajny lekarz właśnie zająłem druty po 1.5 roku i jestem zadowolony trochę długie kolejki ale pozostałe spoko zwłaszcza że najpierw nosiłem śrubę i miałem naprawdę niezły bajzel można do niego iść jak w dym zig

Adres strony internetowej: https://www.krzysztoflewkowicz.pl

Adres strony internetowej:

Polecam. Doktor ma indywidualne podejście do pacjenta. Nie chciałam nosić górnego aparatu bo zęby dolne były krzywe a górne odrobinę. Zaproponował, żeby na górze nosić takie przezroczyste nakładki a na dole założył aparat z białymi zamkami. Zęby wyprostowały się . Leczenie trwało 1,5 roku. teraz noszę tylko nakładki na noc i drucik z dolnymi zębami przednimi. Dziękuję.

Kompetentny i miły lekarz. Jestem 2 lata po leczeniu odstawiam szyny pojawia się co pół roku na wizyty kontrolne leczenie trwało 1.5 roku stałym aparatem górnym i dolnym jestem zadowolona nic się nie zmienia jak zerwał mi się drut do retencji doktor od razu kazał mi przyjechać przykleił Trochę długie kolejki jak to do dobrego lekarza. nie narzekam Polecam

Trochę długie kolejki jak to do dobrego lekarza. nie narzekam Polecam

Nie będę się długo rozpisywać. Do doktora chodziłam z synem. Aparat zdejmowany. Na początku leczenia synkowi aparat wypadał w nocy podczas snu, narzekał też ta swojego rodzaju "uwieranie", koniec końców nie chciał nosić aparatu. Jak wielkie było moje zdziwienie, gdy po relatywnie długim czasie pojawiliśmy się na wizycie kontrolnej, aby powiedzieć o problemie (syn właściwie niemal wcale aparatu nie nosił), zostałam poinformowana o "zachwycających rezultatach leczenia" już na samym początku. Widocznie zęby prostują się same. Czemu miało służyć to małe kłamstewko? Ile dziennie takich spływa na pacjentów? Tego nie dowiemy ...

Nie będę się długo rozpisywać. Do doktora chodziłam z synem. Aparat zdejmowany.
Czemu miało służyć to małe kłamstewko?
Ile dziennie takich spływa na pacjentów?
Tego nie dowiemy się nigdy.

Dzięki temu Panu straciłam bardzo dużo czasu oraz jeszcze więcej pieniędzy. Po zdjęciu aparatu stałego efekt nie był powalający, a z czasem jest jeszcze gorzej :( W tej chwili noszę aparat zdejmowany,który to miał podtrzymać "zachwycający" rezultat leczenia oraz w razie potrzeby skorygować powstałe niedoskonałości. Poważnie zastanawiam się nad ponownym założeniem aparatu stałego, lecz wiadomo, iż wymaga to kolejnego nakładu finansowego (nie wspominając o czasie). Wybierając ortodontę radzę dobrze popytać wśród znajomych, poczytać na forach oraz dokładnie przemyśleć swoją decyzję.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz!!! Poświęca dużo czasu pacjentowi. Wszystko mi wytłumaczył i leczenie trwało tyle co miało trwać. Polecam każdemy kto chce prostować zęby!!!

Miałam bardzo poważną wadę zgryzu i dzięki leczeniu Pana Doktora efekt jest Genialny. Szczerze polecam tego ortodontę!