lek. stom. Krzysztof Lewkowicz

Ortodonta

Wreszcie trafiłam na kogoś kompetentnego i komunikatywnego, bo do tej pory zmarnowałam mnóstwo czasu i pieniędzy, a każda wizyta z dziećmi u ortodonty to był dla mnie stres i rozczarowanie. Nawet z Lublina wróciłam niezadowolona, a tu proszę, taki fajny facet.

polecam pana doktora, miałam aparat 2 lata teraz noszę retejnery nic się nie psuje doktor jest sympatyczny, mnie zawsze przyjmowal w rekawiczkach i wszystkim moim znajomym go polecam pzdr

Ten ortodonta to jakaś jedna wielka pomyłka!!! Kiedy pierwszy raz do niego poszłam czekałam może godzine , albo półtorej bo była straszna kolejka, po prostu zero organizacji!!Tam umawiają każdego pacjenta na 5 min,nawet jeżeli wizyta wymaga co najmniej pół godziny. Lekarz jest bardzo niehigieniczny, moje zęby badał gołymi rękami bez użycia rękawiczek, a kiedy mój brat zasiadał na fotel nawet ich nie przemył, tylko postępował tak samo jak w moim przypadku. Najpierw kazał mi nosić jeden aparat, co oznaczało co najmiej 3 wizyty i w międzyczasie miałam kontrole.Potem z niego ...

Lekarz jest bardzo niehigieniczny, moje zęby badał gołymi rękami bez użycia rękawiczek, a kiedy mój brat zasiadał na fotel nawet ich nie przemył, tylko postępował tak samo jak w moim przypadku. Najpierw kazał mi nosić jeden aparat, co oznaczało co najmiej 3 wizyty i w międzyczasie miałam kontrole.Potem z niego zrezygnował, bo stwierdził że za długo go nosiłam,( choć robiłam wszystko tak jak mi nakazywał)nałożył mi coś co miało zmienić efekt aparatu,ale oczywiście to nic nie pomogło. Po krótkim czasie (i może 4 wizytach kontrolnych) kazał mi wrócić do poprzedniego aparatu. Zniszczył mi zgryz i zmarnował mnóstwo czasu(naprawdę bardzo dużo) nie polecam go nikomu, absolutnie nikomu, bo w Zamościu są inni, na pewno lepsi ortodonci niż on!!!!

Bardzo dobry i uprzejmu lekarz. Polecam wszystkim.

Bardzo dobry i uprzejmu lekarz. Polecam wszystkim.

kompetentny, rzetelny, bardzo polecam. stosuje w leczeniu najnowsze techniki, m.in. implanty ortodontyczne co skraca czas leczenia i daje wyniki często nieosiągalne przy zastosowaniu w leczeniu samego aparatu.

lekarz jest w porządku mozna do niego iść jak w dym

lekarz jest w porządku mozna do niego iść jak w dym

bardzo dobry lekarz chodziłam z synem przez dwa lata do innego ortodonty z odwrotnym zachodzeniem zębów i bez efektu leczył go aparatem zdejmowanym u doktora Lewkowicza przerzucenie tych zębów trwało 3 tygodnie na takiej nakładce na stałe założonej na zęby. trochę się czeka na korytarzu bo zawsze tłum, a u doktora jest się bardzo krótko ale polecam

....Zły nie polecam Zły zły zły zły zły

....Zły nie polecam Zły zły zły zły zły

Polecam wszystkim poszukującym dobrego ortodonty

Polecam wszystkim poszukującym dobrego ortodonty

Bardzo godny polecenia.Miły sympatyczny ma podejście do dzieci a do tego bardzo przystojny co chcieć więcej to też ważne komu się patrzy w oczy.