dr n. med. Krzysztof Pakulski

Chirurg szczękowo twarzowy, Laryngolog

W 2021 roku operacyjne usunięcie ósemki. Po zabiegu sparaliżowane, tak jakby trzymało dalej znieczulenie. Polecone u doktora płatne lasery nic nie pomogły. Zostałam pozostawiona sama sobie. Lekarz powiedział, że to się zdarza i minie. Upłynęło już 2,5 roku a ból narasta i paraliż nie minął :(

Pan Pakulski wyrywał mi dwie ósemki: jedną, która krzywo wyrosła i drugą, która się nie wyrżnęła. Obydwa zabiegi były błyskawiczne i profesjonalne, a doktor w dobrym humorze zabawiał mnie rozmową (a raczej monologiem, bo z oczywistych przyczyn nie mogłem nawiązać dialogu). Polecam!

Bardzo sympatyczny Pan, który od razu budzi zaufanie. Zęba mądrości wyrwał mi tak umiejętnie, ze byłam zaskoczona, że już po wszystkim. Polecam

Znakomity operator. Mój lekarz pierwszego kontaktu był zachwycony, blizna na twarzy ledwo widoczna. Zupełnie niepotrzebnie panikowałam.

Usuwałam dziś u Pana Pakulskiego dwie ósemki, sam zabieg praktycznie nie bolał (odczułam tylko dyskomfort przy znieczuleniu :)) Doktor jest przezabawny i doskonale zajął mnie rozmową, po 30 minutach było już po wszystkim :)

Wspanialy lekarz, z czystym sumieniem moge polecic. Usuwal mi dwie zatrzymane osemki, zabiegi przebiegaly w milej przyjaznej dla pacjenta atmosferze. Doktor bardzo wesoly, kompetentny i uprzejmy. Polecam

Genialny ! Pełen profezjonalizm i jakże miła atmosfera. Polecam wszystkim wzdrygającym się na myśl o usuwaniu ósemek. Informacja dla estetów - piękne wnętrza gabinetu :-)!

Genialny ! Pełen profezjonalizm i jakże miła atmosfera.
Polecam wszystkim wzdrygającym się na myśl o usuwaniu ósemek.
Informacja dla estetów - piękne wnętrza gabinetu :-)!

Jestem bardzo zadowolony z wizyty! Wyrywałem ósemkę. Przed zabiegiem nastawiłem się na najgorsze. Jednak zostałem bardzo mile zaskoczony! Wszystko odbyło się bezboleśnie i trwało parę minut! DR PAKULSKI to naprawdę specjalista, a do tego asystują mu bardzo miłe Panie co dało efekt pozytywnie odebranej przeze mnie wizyty! Polecam wszystkim!!!

Dr Pakulski to wybitny specjalista, bardzo dobry chirurg szczękowy,wyrywanie ósemki trwało kilka minut, zupełnie bezboleśnie w trakcie zabiegu, jak i po. Bardzo rzetelny, miły personel kliniki.Polecam wszystkim potrzebującym.))

Namiar na Pana Krzysztofa miałam z internetu.Przeczytałam opinię o nim i zdecydowałam się wyrwać u niego 2 ósemki.Wszyscy pisali,że wyrywanie zębów u Pana Doktora trwa kilka minut.Szczerze mówiąc trochę nie dowierzałam ale postanowiłam to sprawdzić.Okazało się,że te opinie nie były ani trochę przesadzone.U mnie cała wizyta trwała może 7 minut.Po samym zabiegu jak i następnego dnia nie odczuwałam żadnego bólu,ani też nie miałam opuchlizny.Miałam przygotowane tabletki przeciwbólowe ale nie było potrzeby ich używać.W gabinecie panuje bardzo przyjazna atmosfera,a lekarzy z takim podejściem do pacjenta już się nie spotyka.Sama jestem na siebie zła,że przed tą wizytą straciłam tyle niepotrzebnych nerwów.Także wszystkim,którzy nie wiedzą jakiego chirurga wybrać polecam Pana Krzysztofa.Cena 600 zł.