lekarz Krzysztof Piorun

Chirurg plastyczny

Prawdziwy profesjonalista, nie mogłam sobie wymarzyć lepszych efektów i to w tak krótkim czasie 🙂 Jakbym miała wybierać lekarza jeszcze raz to zdecydowanie mój wybór by padł na dr. Pioruna!

Drogie Panie, jestem dopiero tydzień po zabiegu abdominoplastyki, a efekty już teraz mnie powalaja. Zdecydowanie polecam doktora Pioruna - istny czarodziej!!

Super lekarz, wszystko wytlumaczyl bez naciagania. Wyjasnil dlaczego trzeba zrobic jeszcze inny zabieg przed tym wlasicwym. Polecam

Jestem niezwykle zadowolony z doświadczenia, jakie miałem/miałam z chirurgiem plastycznym. Pan Piorun okazał się nie tylko wysoko wykwalifikowanym specjalistą, ale także empatycznym i troskliwym lekarzem.

To już druga wizyta i nie jestem rozczarowany. Chciałbym szczerze podziękować Krzysztofowi Piorunowi za nieocenione zaangażowanie i doświadczenie. Najbardziej uprzejmy lekarz jakiego spotkałem

Kolejna wizyta u doktora jak zwykle na poziomie. Mało który lekarz jest tak empatyczny i potrafi wysłuchać wszystkich obaw pacjenta! Oceniam na 5 i gorąco polecam!

Lekarz pierwsza klasa! Caly zabieg przebiegl bez zarzutu a po nim moglam liczyc na pomoc i zainteresowanie ze strony pana doktora. To z pewnoscia nie jest moja ostatnia wizyta :)

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu usuwania laserowego tatuazu który zrobiłam u Pana Krzysztofa. Doktor był bardzo cierpliwy i miły przez co czułam się bardzo komfortowo przez cały proces. Już po pierwszej sesji widać dużą zmianę a skóra jest gładka. Najbardziej przerażająca była dla mnie wizja dużej blizny ale po tatuażu nie ma ani śladu. Polecam całym sercem!!!