dr Lech Kipińskidr Lech Kipiński - zdjęcie profilowe

dr Lech Kipiński

Neurolog

2,6

Specjalista neurolog, neurofizjolog. Doktor prowadzi program leczenia padaczki lekoopornej przy pomocy stymulatorów nerwu błędnego, pacjentów z guzami mózgu, bólami głowy i dolegliwościami bólowymi kręgosłupa. Posiada doktorat z analizy czynności biomagnetycznej mózgu, uprawnienia do opisywania EEG i jest ekspertem z dziedziny neuromonitoringu śródoperacyjnego.

Wizyta na izbie przyjęć w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistyczny im. św. Jadwigi w Opolu, pacjentem był mój 82 letni tato z podostrym krwiakiem podtwardówkowym, objawami neurologicznymi, problemy z mową, problemy z chodzeniem.Pan Kipiński podszedł do pacjenta z ignorancją, brakiem empatii i chamstwem na najwyższym poziomie.Ignorował moje informacje na temat stanu zdrowia mojego taty, stwierdził przy obecności pacjenta, mojej siostry i innych świadków obecnych na sali, że "tato jest stary i mózgu mu nie przeszczepi".Przy próbach wyjaśnień,że stan zdrowia pogorszył się w ciągu kilku dni stwierdził,że " ja też byłam kiedyś piękna i młoda " Cała sytuacja odbywała się przy pacjencie i świadkach.Zostaliśmy odesłani do domu.Skandaliczne i nieludzkie zachowanie.Sprawa zostanie przekazana dyrektorowi szpitala oraz innym instytucjom, rzecznikowi odpowiedzialności zawodowej lekarzy przy Okręgowej Izb Lekarskiej i
Rzecznikowi Praw Pacjenta.

Bezduszny , bez empatyczny, i cwaniakowaty człowiek bo lekarzem bym go nie nazwała. Poczekalnia pusta, mama czuła sie źle i ledwo stała na nogach … poprosiliśmy o pomoc ,(bez skierowania) ktorej odmowił z uśmiechem szyderczym na twarzy . Dopiero po pytaniu czy jesli mamie cos sie stanie , wezmie za to odpowiedzialnosc … stwierdził ze ja przyjmie ale za 3 h skoro sie upieramy . Jesli ktos bylby chetny na wiecej informacji i dowody tej konwersacji zapraszam do prywatnego kontaktu , na pewno nie zostawie tak tej sprawy . Lekarze powinni pomagac … a nie szyderczo odsylac po skierowanie widzac ze ktos cierpi . Wstyd Panie DOKTORZE.

Jestesmy bardzo zadowoleni z konsultacji lekarskiej.Przebieg rozmowy bardzo konkretny i przejrzysty.Kontakt z lekarzem na wysokim poziomie(nie przypominam sobie,żeby kiedykolwiek podczas 25 letniej tułaczki z chorym dzieckiem u róznych specjalistów którykolwiek z lekarzy poświęcał swój czas i wydzwaniał do pacjenta).Bardzo dziekujemy za profesjonalną obsługę.

Lekarz idealny. I na tym właściwie można by zakończyć. 🙂 Poświęca się całkowice danemu pacjentowi i jego przypadkowi. Nie skupia się tylko na swojej dziedzinie ale patrzy holistycznie. Pan doktor ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest przesympatyczny człowiekiem i ma jest bardzo wyrozumiały.

Wspaniały,oddany pacjentowi lekarz z powołania.Przesymatyczny,potrafi wysłuchać cierpliwie pacjenta,odpowiada z wielką cierpliwością na wszystkie zadawane pytania.Profesjonalista!!! Dziekujemy z mężem za pomoc i wyrozumiałość💝