dr n. med. Lech Sobański

Urolog

dr Sobański przy pierwszej wizycie omówił dokładnie moją przypadłość i nakreślił kompleksowe działanie na najbliższe miesiące. Mam pełne zaufanie do decyzji lekarza.

Leczę się u doktora już dłuższy czas i mi pomaga.Bardzo dobry lekarz zawsze wszystko na spokojnie wytłumacz .Prawdziwy lekarz z powołania i z sercem

lekarz fachowiec ale do tłumaczenia pacjentowi ostatni , niby odpowiada na zadane pytania ale jakby z łaski na uciechę, jak już się weźmie za robotę to zrobi, czasami nie wiadomo co będzie robił bo ciężko mu wytłumaczyć od A do Z, a człowiek leży i czeka ... ja wybrałam tego lekarza bo był konkretny i oschły a z moim charakterem takiego mi potrzeba ... zapytał mnie albo się pani godzi albo nie

Bardzo dobry lekarz.Mąż leczy się u Pana doktora od wielu lat.Jest po prostu rzeczowy i skuteczny.Polecam.

Wysokie kompetencje i umiejętności. Uprzejmy i komunikatywny, godny polecenia. Celnie rozpoznał problem, wybrał optymalny sposób leczenia i przeprowadził je z sukcesem. Dziękuję.

Wysokie kompetencje i umiejętności. Uprzejmy i komunikatywny, godny polecenia.

Niby wszystko zaznaczyłam pozytywnie, ale mam mieszane uczucia co do tego lekarza...Moja mama się u niego leczy już ponad pół roku, efektów nie ma, a można powiedzieć, że jest gorzej niż było, a kasa leci...

Ocena lekarza przez pacjenta jest czynnością bardzo odpowiedzialną. Dlatego nie powinna zawierać pochopnych stwierdzeń. Doktora Sobańskiego znałem już od dawna. Niedawno zgłosiłem się ponownie z zapaleniem prostaty, co jest bardzo przykrą dolegliwością.Nie ukrywam, że byłem wręcz przerażony. Spokój lekarza, połączony z profesjonalną wiedzą, widoczną nawet dla profana, pozwoliła na uspokojenie moich rozdygotanych nerwów. Po zaordynowaniu leków poczułem się znacznie lepiej już po upływie kilku dni. Tutaj muszę dodać, że wcześniej leczył mnie tzw. lekarz rodzinny ze skutkiem zerowym. Teraz jestem po wizycie kontrolnej i jest wszystko na jak najlepszej drodze ...

Doktora Sobańskiego znałem już od dawna. Niedawno zgłosiłem się ponownie z zapaleniem prostaty, co jest bardzo przykrą dolegliwością.Nie ukrywam, że byłem wręcz przerażony. Spokój lekarza, połączony z profesjonalną wiedzą, widoczną nawet dla profana, pozwoliła na uspokojenie moich rozdygotanych nerwów. Po zaordynowaniu leków poczułem się znacznie lepiej już po upływie kilku dni. Tutaj muszę dodać, że wcześniej leczył mnie tzw. lekarz rodzinny ze skutkiem zerowym. Teraz jestem po wizycie kontrolnej i jest wszystko na jak najlepszej drodze do pełnego wyleczenia.Podkreślam delikatność, widoczne na każdym kroku doświadczenie zawodowe i konsekwencję w postępowaniu. Skrupulatne prowadzenie kartoteki komputerowej, uzupełnia obraz nowoczesnego lekarza XXI wieku. Polecam wszystkim wahającym się wizytę u tego lekarza.

kultura tego pana jest zależna od .... koperty... przekonałem się nie raz, bo jestem skazany na leczenie urologiczne do końca życia.

kultura tego pana jest zależna od .... koperty...

Więcej takich lekarzy a zdrowie narodu nie będzie zagrożone. Robi co do niego należy i kropka. Panie pielęgniarki po mojej bliźnie pooperacyjnej poznały kto wykonał zabieg. I to jest sedno sprawy. Serdecznie pozdrawiam. Zbigniew.

Wspaniały lekarz , zasadniczy ale konkretny. B.dobry urolog i specjalista. Polecam.